Нове на сайті:
Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Особлива увага приділяється забезпеченню безпеки людей та навчання, як треба поводитися в особливих умовах.

Навчання керівників ОСББ та ЖЕКів

Представники правоохоронних органів, фахівці з питань цивільного захисту та голови ОСББ та ЖЕКів провели спільні збори для визначення та подальшого доведення до мешканців алгоритму дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

До керівників підприємств, управителів багатоквартирних будинків та голів ОСББ доведений алгоритм дій в умовах надзвичайної ситуації, як користуватися планом-евакуації, куди потрібно виходити для евакуації. Згодом керівники ОСББ та ЖЕКів доведуть цей алгоритм до мешканців житлових будинків.

Про важливість таких заходів розповів міський голова Тернополя.

«Питання цивільного захисту мирного населення найважливіша для місцевої самоврядування. Тернополяни мають бути впевнені, що вони в безпеці. Для того вони мають бути поінформовані і чітко знати, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій. Є народна мудрість: «Поінформований значить озброєний», - заявив Сергій Надал.

Звичайні, протирадіаційні та спеціальні укриття

Відповідно до розпорядження міського голови, голови ОСББ та ЖЕКів оперативно підготовлюють підвали багатоквартирних будинків до можливих надзвичайних ситуацій. Саме підвали, відповідно до норм цивільної безпеки, є укриттями для мешканців багатоповерхових будівель. Також відбувається маркування укриттів, вказуються стрілками, де розташовані підвальні приміщення для укриття.

Також міський голова Тернополя повідомив, скільки у місті є спеціалізованих укриттів та як їх знайти.

«Вже перевірені та підготовлені протирадіаційні та спеціальні укриття, де люди зможуть в безпеці перечекати можливий ворожий удар. Їх є, відповідно 92 і 127 на території Тернополя. Всі вони нанесені на електронну мапу, яка розміщена на сайті міської ради у рубриці електронні сервіси. Це також інтерактивна мапа, коли ви натискаєте на один з укриттів, автоматично відображається його адресу місцезнаходження, кількість людей, які там можуть перебувати», - повідомив Сергій Надал.

Інтерактивна карта: https://giscid.maps.arcgis.com/apps/View/index.html?appid=cf66288d0b34497ba8530415606f6a5e

Резервне водопостачання

За словами міського голови, проводяться заходи для забезпечення резервного водопостачання для мешканців у разі можливого відключення центрального водопостачання через диверсію чи інші надзвичайні ситуації.

«Сформована карта-схема  діючих бюветів та колонок-качалок, де тернополяни зможуть брати воду, якщо виникнуть проблеми з водопостачанням.  Для прикладу у Тернополі діє 40 колонок-качалок. «Тернопільводоканал» контролює їх справність, а лабораторія хіміко-бактеріологічного контролю стежить за якістю води. Також розробляється спеціальна схема і «Водоканал» закупляє спеціальні ємкості, в яких буде довозитися додаткова вода до місць проживання людей», - зазначив Сергій Надал.

Адреси колонок-качалок можна дізнатися за цим посиланням.

Підготовлені лікарні

Також до ймовірного загострення ситуація готові й лікарні Тернополя.

«Наші медичні заклади теж готуються до можливого загострення ситуації. Лікарні розділені на 2 групи. В одних будуть лікувати хворі на ковід. Інші готові до лікування інших хворих, а також можливих поранених. Лікарі пройшли відповідний інструктаж, поповнено запас медикаментів і крові», - пояснив Сергій Надал.

Які ще безпекові заходи проводяться в Тернополі

  • Нічне освітлення вулиць
  • Цілодобова робота камер спостереження.
  • Працює система тривожного оповіщення
  • Інструктаж та навчання дітей
  • Медичне навчання дорослих
  • Працює лінія психологічної допомоги

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.