Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Незважаючи на численні звернення військових та правоохоронців до громадян із закликами утриматися від оприлюднення фото та відео наслідків ракетних та авіаційних ударів противника, по всій території України фіксуються випадки  розповсюдження таких матеріалів у соціальних мережах відразу після влучання або падіння ракет.

Служба безпеки України у співпраці з Національною поліцією та представниками інших правоохоронних відомств активно протидіє таким проявам.

У одному випадку під виглядом «горе-блогерів» діють агенти РФ, які намагаються коригувати ракетні обстріли українських міст і розвідувати позиції підрозділів ЗСУ https://bit.ly/3xG2s4O. У інших – відео та фото необдумано знімають і поширюють легковажні очевидці подій https://bit.ly/3Or3EQh.

Але незалежно від мотивів авторів цих фото та відео, їхнє розповсюдження шкодить обороноздатності нашої держави та створює загрозу повторних обстрілів противника із більш руйнівними наслідками влучань.

Вкотре нагадуємо, що дії «блогерів-коригувальників» караються позбавленням волі:

  • ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану) карається позбавленням волі від 3 до 5 років, а вчинене з корисливих мотивів, чи з метою надання інформації ворогу, або якщо спричинено тяжкі наслідки - від 8 до 12 років;
  • ст. 114 (шпигунство) карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років.
  • ст. 111 (державна зрада)  карається позбавленням волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна, а ті самі дії, вчинені в умовах воєнного стану,  передбачають позбавлення волі строком на 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацію майна.

Закликаємо громадян не допомагати ворогові коригувати вогонь. Не оприлюднюйте фото та відео з місць влучання у відкритому доступі, оскільки це дає змогу противнику без додаткових зусиль здобути важливу інформацію про ефективність своїх ударів.

Якщо ж ви помітили підозрілих осіб, які фіксують місце падіння ракети, ви можете повідомити про них правоохоронців, скориставшись чат-ботом СБУ
https://t.me/stop_russian_war_bot .

Також ви можете зателефонувати на гарячу лінію СБУ в Тернопільській області:

  • (0352) 52-90-00
  • (067) 352-31-00

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.