Нове на сайті:
На Тернопільщині продовжують вирубати ліси ті, що їх охороняють Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

19 грудня на пленарному засіданні позачергової 21-ої сесії міської ради депутати прийняли бюджет Тернопільської міської територіальної громади на 2023 рік.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, бюджет Тернопільської міської територіальної громади на наступний рік вперше затверджується в умовах воєнного стану. Бюджет має за мету створення умов для сталого функціонування громади, забезпечення освітньої, медичної, транспортної, житлово-комунальної інфраструктури та соціально-культурної сфери, соціального захисту мешканців.

Доходи бюджету громади на 2023 рік в цілому заплановано в сумі 2 680,2 млн грн, з них, доходи загального фонду – 2 594, 8 млн грн, доходи спеціального фонду – 85,4 млн грн.

У порівнянні з очікуваними надходженнями 2022 року, власні доходи бюджету зростуть на 120,1 млн грн або на 4,7 відсотка.

Обсяг доходів спеціального фонду на 2023 рік визначено у загальній сумі 85,4 млн грн, в тому числі бюджету функціонування – 11, 3 млн грн.

Видатки бюджету ТМТГ на 2023 рік заплановано в сумі 2 945,5 млн грн, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – 2 357,7 млн грн та видатків спеціального фонду – 587,8 млн грн.

Основні акценти при формуванні бюджету Тернопільської громади приділялися забезпеченості соціально-захищених статей.

Так, видатки на оплату праці з нарахуванням для працівників бюджетної сфери, які утримуються за рахунок коштів громади, заплановані в повному обсязі, з врахуванням росту мінімальної заробітної плати та заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів.

В цілому на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери направлено 982,5 млн грн, що складає 33 % до видатків бюджету громади.

Видатки на оплату енергоносіїв заплановано в сумі 323,6 млн грн, що складає 11% від видатків бюджету громади.

Резервний фонд планується затвердити в сумі 19,98 млн грн.

Найбільшу питому вагу у видатковій частині загального фонду бюджету ТМТГ (1 475,9 млн грн, що становить – 50,0%) складають видатки соціальної спрямованості на такі галузі як: «Освіта», «Соціальний захист і соціальне забезпечення», «Охорона здоров’я», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт».

Так, заплановані видатки на утримання галузей:

  • установ освіти  – 1 016,5 млн грн;
  • закладів охорони здоров’я громади – 134,3 млн грн;
  • установ соціального захисту та соціального забезпечення передбачено видатків  – 213,4 млн грн;
  • житлово-комунального господарства – 692,8 млн грн;
  • закладів культури – 98,4 млн грн;
  • установ фізичної культури й спорту – 106,2 млн грн;
  • транспортне господарство – 178,7 млн грн;
  • на розвиток приєднаних сіл  до ТМТГ – 4,0 млн грн.

При формуванні бюджету враховано наявні економічні показники та фінансові ресурси.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.