Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Декілька років тому в Україні, як і в більшості цивілізованих країн, відповідно до «Закону про освіту»,  ввели виборність ректорів вищих навчальних закладів (до того часу фактичних очільників призначало Міністерство освіти).

Це значно посприяло  демократизації та прозорості у вищій освіті. Як і у будь - якому виборчому процесі, як от, приміром,  при виборі очільників громад чи депутатів різного рівня, з’явилася конкуренція. На жаль, не завжди чесна.

богдан буяк, ректор, фото, університет, тернопільський тиждень Днями в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка у другому турі педагогічний та студентські колективи обиратимуть ректора з двох кандидатів. Один з них, нагадаємо, кандидат на посаду ректора цього вишу Богдан Буяк (на фото). Саме під його керівництвом в університеті значно розширився перелік спеціальностей, як і на бакалавраті, так і в на магістратурі. Було створено Інклюзивно-ресурсний центр тощо.

 Люди, які знають пана Буяка не один рік, характеризують його як людину і керівника демократичних поглядів, педагога нової формації, професійного та компетентного управлінця.

Але щоб не нав’язувати власну думку, оскільки зараз триває передвиборчий процес в університеті, ми як журналісти промоніторили соціальні мережі, особливо їхній освітянський сегмент. І ось що пишуть і як відгукуються про діяльність університету і кандидата на посаду ректора Богдана Буяка освітяни Тернопільської громади. Наведемо тільки деякі коментарі і пости з мережі Фейсбук:

«Саме в цьому різдвяному часі хочу подякувати викладачам за професійну співпрацю. Упродовж останніх років освітянам Тернопільської міської територіальної громади вдається успішно реалізовувати завдання визнаного на всеукраїнському рівні Освітнього трансфер-містечка інноваційних можливостей, яке зініційоване Тернопільським комунальним методичним центром науково-освітніх інновацій та моніторингу, а проводиться завдяки тісній співпраці із високопрофесійними науковцями ТНПУ ім. В. Гнатюка та підтримки Богдана Богдановича.Їх участь у розвитку освітянської галузі беззаперечна. 

Важливо, що науковці педуніверситету завжди активно долучаються до впровадження інновацій в освіті міста та області, охоче діляться своїми науковими доробками та практичним досвідом, новими напрацюваннями та методиками. Їх науково-методичний супровід сприяє особистісно-професійному розвитку вчителів в умовах реалізації Концепції Нової української школи. Дає змогу підготувати майбутніх інноваторів, розкрити потенціал та можливості особистісного шляху педагогів до успіху. 

ТНПУ завжди з нами! Миру, здоров'я та Божої підтримки!»

«Науковцям ТНПУ довіряють, до них прислухаються, у них вчаться, їх хочуть бачити та чути професійну думку! І зрештою – радіють, що високопрофесійні науковці завжди відкриті до конструктивного діалогу та творчої співпраці заради найдорожчого – навчання та виховання дітей, майбутніх громадян рідної  України, яким творити її успішну історію!»

«Відрадно, що вже під час 10 пленерів учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти міста разом із студентами ТНПУ ім. В. Гнатюка пліч-о-пліч із викладачами, досвідченими та молодими художниками-наставниками Удін і компанія творять мистецьку історію рідного краю разом! Так майстерно зображають неповторні куточки України на полотні чи папері, пізнають таємниці художньої творчості, передають молодшим друзям свої знання та досвід… 

А через рік-два чимало учнів міста вибирають для свого навчання саме ТНПУ ім. В. Гнатюка»

«Вдячність за багаторічну плідну співпрацю , патронаж реалізації всеукраїнських, регіональних освітніх проєктів, конкурсів, олімпіад, співорганізацію науково-методичних заходів  за особистої підтримки ректора Богдана Богдановича Буяка Всіх благ!»

«Колись це був університет, який дав мені ґрунтовну освіту. Сьогодні - це вже надійний партнер у професійній діяльності.

Адже доволі часто, в силу професії, доводиться співпрацювати з науковцями університету.

За останні роки маю за честь проводити різні освітні заходи спільно з викладачами.

Це і науковий марафон для учнів STEP UP, і методичні вебінари, і конференції.

Підкреслю, що саме викладачі університету є керівниками робіт учнів Малої Академії Наук України, вони ж готують дітей до олімпіад, турнірів міжнародного та всеукраїнського рівнів, де учні стають призерами.

Не можу не згадати і про магістратуру. Широкий вибір спеціальностей, висококласні викладачі, професійний ріст - це далеко не все, через що саме ТНПУ обирають освітяни міста для навчання в магістратурі ( це з власного досвіду). Так було і буде, сумнівів нема! Процвітання університету! Перемоги і миру!»

«Завдяки спільній співпраці пліч-о-пліч із викладачами ТНПУ упродовж останніх років наша громада отримує висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців у сфері спеціальної та інклюзивної освіти, які здійснюють корекційне навчання дітей з особливими освітніми потребами. Професійно  здійснюють  освітню, інформаційно-роз’яснювальну, консультативну, науково-методичну, координаційну, аналітичну та прогностичну діяльність щодо організації, супроводу та розвитку інклюзивного навчання в закладах освіти громади.  Впевнені, що і надалі зможемо співпрацювати для підтримки права на якісну освіту дітей з особливими освітніми потребами. Все буде Україна!!!»

     богдан буяк, ректор, фото, університет, тернопільський тиждень       богдан буяк, ректор, фото, університет, тернопільський тиждень  богдан буяк, ректор, фото, університет, тернопільський тиждень

Тож як бачимо, дуже багато тернопільських освітян щиро і з повагою відгукуються про співпрацю з педагогічним університетом і його керівництвом. А різноманітні загальнонаціональні рейтинги та високі  місця у них якраз і свідчать про належний рівень професійної та управлінської компетентностей  Богдана Буяка. 

Від себе додамо і про волонтерську діяльність ТНПУ у час війни з росією. Це і доправлення на передову медичних засобів, продуктів харчування тривалого зберігання, одягу, амуніції, забезпечення військових автомобільним транспортом, всебічна допомога внутрішньо переміщеним особам та багато іншого.

Зрозуміло, що такі обсяги волонтерської діяльності були б неможливі без безпосередньої участі керівника.

За посередництва Богдана Буяка тривала і продовжується співпраця Волонтерського центру ТНПУ та центру водонтерства освітян  м.Тернополя.

Віримо, що академічна родина ТНПУ належним чином підтримає кандидатуру Богдана Богдановича, а співпраця з освітянами міста стане одним з основних напрямів розвитку університету!

Роксолана Шашко

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.