Нове на сайті:
На Тернопільщині продовжують вирубати ліси ті, що їх охороняють Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тема Волинської трагедії є однією з найбільш суперечливих в українсько-польських відносинах. Погляди Києва і Варшави на причини, відповідальність і кількість жертв з обох сторін дещо відрізняються. Тему Волинської трагедії в минулі роки й зараз активно використовує російська пропаганда, аби посварити Україну і Польщу.

Як відомо, в липні нинішнього року село Пужники відвідав прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Тепер це неіснуюче село, а раніше розташовувалося на території колишнього Бучацького повіту (за радянщини і до 2020 року - Монастириського району, з 2020 року - Чортківського району Тернопільської області). 

Як повідомив міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик, Польща подала заявки на проведення в кількох місцях ексгумацій польських жертв в Україні і розраховує, що зможе отримати на це позитивну згоду. 

«…Крім згоди, яка була надана (в населеному пункті Пужники – ред.), є низка заявок, поданих на інші місця, де ми знаємо, що поховані жертви. І я вірю, що будуть чергові погодження і розпочнуться чергові пошукові роботи»,- заявив Дворчик, додавши, що Варшаву не влаштовує те процес надання українською стороною дозволів на ексгумацію. Він занадто повільний. 

Як заявив в інтерв’ю Укрінформу посол України в Республіці Польща Василь Зварич, заборони на проведення пошуково-ексгумаційних робіт польських жертв в Україні немає. В листопаді 2019 року Україна видала два дозволи на проведення цих робіт на околицях Львова. Потім на заваді стала пандемія COVID-19 та російська агресія. Але навіть у цих умовах Україна видала дозвіл на проведення пошукових робіт, повідомляє Сільский господар

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.