Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Деякі українці втратять свої пенсійні виплати. У ПФУ пояснили, що у першу чергу, скасують нарахування тим, хто спеціально надав неправдиві дані при оформленні пенсії.

Українцям скасовуватимуть пенсійні виплати, якщо вони не користуються власним рахунком протягом 6 місяців. Тобто, якщо пів року громадянин не знімає, не передає та не пересилає кошти, ПФУ перестає нараховувати йому пенсію.

Які ще можуть бути причини скасування пенсійних виплат:

  • якщо отримувач помирає і це офіційно підтверджено;
  • у випадку, коли пенсіонер їде за кордон, а країна, куди він прямує, не має договору з Україною про виплату пенсій;
  • коли перевірка виявила неправдиві свідчення відносно стажу або зарплати під час розрахунку суми пенсії.

Які пенсії отримують Українці

Розмір пенсії, яку отримують українці, залежить від зарплати, стажу, віку та роду діяльності. Згідно зі статистикою ПФУ, громадяни України зараз мають:

  • 0, 6% осіб отримують 1 227,80 гривень;
  • 29,5% – від 2 001 до 3 000 гривень;
  • 21,3% – від 3 001 до 4 000 гривень;
  • 15% – від 4 001 до 5 000 гривень;
  • 23,2% – від 5 001 до 10 000 гривень;
  • 10,4% – понад 10 000 гривень.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.