Нове на сайті:
Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Понад мільйон гривень втрат виявлено аудиторами під час ревізії Товстенської селищної ради Тернопільської області, яка була проведена за зверненням мешканців селищної територіальної громади.

Як вдалося встановити під час перевірки, селищна рада виплачувала працівникам відділу бухгалтерського обліку та звітності надбавки та доплати в розмірах, які перевищують норми, встановлені законодавством.

Також працівникам здійснювалися зайві нарахування та доплати до мінімальної заробітної плати та незаконно нараховувалися премії з різних причин, відпускні та компенсації за невикористану відпустку.

Крім того, виявлено факт нарахування керівнику структурного підрозділу не передбаченої законодавством доплати за розширення зони обслуговування та за виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника та інших непередбачених доплат.

Загальна сума порушень з оплати праці разом із ЄСВ становить 860,8 тис. гривень.

Також селищною радою внесено зміни до істотних умов договору на закупівлю природного газу шляхом укладання додаткових угод, але без наявності документів, що підтверджують коливання ціни природного газу на ринку. Зазначене призвело до недоотримання активів (природного газу) та зайвих витрат бюджетних коштів.

 Під час ревізії також встановлено, що протягом 2019–2020 років частину коштів батьківської плати за харчування дітей в садочках не скеровували на придбання продуктів харчування, а акумулювали на спецрахунку. Натомість придбання продуктів харчування проводилося за кошти загального фонду бюджету територіальної громади.

 Крім того, встановлено недоотримання селищним бюджетом коштів та понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів.

Завдяки заходам, вжитим під час ревізії та після її завершення, забезпечено відшкодування втрат на 636,7 тис. гривень.

 Матеріали контрольного заходу передано до правоохоронних органів, повідомили в Пресслужбі Управління  Західного  офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.