Нове на сайті:
15 нацгвардійців 2-ї Галицької бригади отримали відзнаки від Тернополя: Сергій Надал Військова поліція в Україні: контроль чи реальна необхідність? 431 військовий з Тернополя отримав допомогу на спорядження у 2025: Сергій Надал Бійці 413-го отримали від Тернополя нове технічне оснащення: Сергій Надал Ветерани отримають бізнес-гранти від Тернополя - Сергій Надал про нову програму Креативна і талановита тернопільська письменниця презентувала свою нову книгу Тернопіль передав 83-му батальйону ТРО зарядні станції та ноутбуки: Сергій Надал Nissan та Ford від Тернополя для бойового підрозділу ГУНП: Сергій Надал Він повернувся у владу на Тернопільщині, щоб вже цього разу працювати на благо громади. Перші спроби були невдалі... Тернопіль передав ударні дрони батальйону Карпатська Січ: Сергій Надал Тернопіль придбає квадроцикли для бійців на передовій: Сергій Надал Нова партія DJI Mavic 3 Pro та 3T від Тернополя для ЗСУ: Сергій Надал Нові комплекси РЕБ від Тернополя для посилення оборони: Сергій Надал Бойові FPV дрони з Тернополя для спецпризначенців ЗСУ: Сергій Надал Нова грошова допомога від Тернополя для 203 військових

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Викрали майно у жителя м. Заліщики на 300 тис грн – підозрюють 2 жителів Львівщини

Під процесуальним керівництвом Бучацької окружної прокуратури двом  жителям Львівської області повідомлено про підозру у таємному викраденні чужого майна (крадіжці) у великих розмірах, в умовах воєнного стану, поєднаній з проникненням у житло (ч. 4 ст. 185 КК України).

За даними слідства, «гастролери» з сусідньої області, підібравши ключ до вхідних дверей мешканця м. Заліщики, таємно проникли у його будинок, викравши дорожню сумку та металевий сейф з ювелірними виробами – колекційними монетами. Нишпорячи по будинку крадії прихопили 6 золотих каблучок, 3 пари золотих сережок, 2 золотих ланцюжки та 10 000 тис грн і  250 євро. Потерпілому спричинено збитки на понад 300 тис грн.

Правоохоронці затримали крадіїв. За інкримінованою статтею КК України їм загрожує покарання від п'яти до восьми років позбавлення волі.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.