Нове на сайті:
СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони На Тернопільщині СБУ та Нацполіція продовжують інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника» Коли всі рівні перед ризиком — інакше працює і совість, і система А от це велика проблема! І її самі ж створюють батьки, а потім плачуть... У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На Тернопільщині правоохоронці порушили понад 70 справ, пов'язаних із розкраданням бюджетних коштів.

"Від початку року правоохоронними органами області порушено понад 70 справ, пов'язаних з розкраданням бюджетних коштів. Наразі до суду скеровані 19 обвинувальних актів про злочини вказаної категорії", - йдеться у повідомленні.

На Тернопільщині продовжує діяльність робоча група з "Підзвітності та прозорості", яка аналізує закупівлі, що здійснюються в області. В період з 25 по 29 березня виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад було оголошено 517 закупівель без використання електронних систем, а також оголошено 16 відкритих торгів.

З 1 по 5 квітня планується проведення 224 закупівель та п'ять відкритих торгів.

А раніше скасували дев'ять тендерних закупівель більш як на ₴184 мільйони.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.