Нове на сайті:
На Тернопільщині СБУ та Нацполіція продовжують інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника» Коли всі рівні перед ризиком — інакше працює і совість, і система У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

З 14 по 23 травня 2024 року у середніх школах Тернополя пройдуть заходи в межах проєкту «Історія України – історії Героїв». Про це йдеться у розпорядженні міського голови Тернополя Сергія Надала.

Про проєкт «Історія України – історії Героїв»

Мета акції - вшанування пам’яті про Героїв України, борців за незалежність нашої держави – воїнів ОУН-УПА, учасників національно-патріотичних організацій, національно-визвольних рухів, Помаранчевої революції та Революції Гідності, Героїв російсько-української війни.

За сприяння керівництва шкіл учні будуть збирати фото- та відеоматеріали, листи, письмові спогади, іншу інформацію про героїв-борців за незалежність України. У школах будуть оформленні інформаційні стенди з використанням матеріалів проекту. Підготовку та проведення проєкту «Історія України – історії Героїв» активно висвітлюватимуть місцеві засоби масової інформації.

«Українці – це нація Героїв. Всі покоління українців героїчно боролися та відстоювали незалежність України. Вся історія України – це історія героїчної боротьби української нації. Особливо новітня історія України. Дуже важливо, щоб цю історію знали наші діти. Зі шкільної парти знали, яких славних прадідів, дідів та батьків великих вони онуки та діти. Виховувалися на прикладі героїзму бійців УПА, борців з радянським режимом, учасників Помаранчевої та Революції Гідності, сучасних Героїв, які боронять Україну від нової московської навали. Виховуємо наших дітей справжніми патріотами України. Це головна ціль проекту», - розповів Сергій Надал.

 надал, освітяни, тернопіль, авто, рефрижератор, фото, тернопілський тиждень 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.