Нове на сайті:
«Тернопільелектротранс» вбивають нові урядові тарифи на електроенергію для бізнесу Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Давно не було від влади «покращень» і от знову, - пише тг-канал "Тернопільський треш"

І справа не в сумі штрафу. А справа в тому, що буде ще один привід, щоб до вас у «гості» завітали поліцейські. А поліцейські зараз самі ж не ходять. Тільки з «тецекашниками».  «Настучить» на вас сусід – і чекайте "відвідувачів". 

І будуть робити спроби зайти і на подвір'я приватного будинку, а не тільки в квартиру. Не сумнівайтеся...

Тепер платіть за генератор.

За що штрафують? Санітарні норми України припускають такий допустимий рівень шуму на прилеглих до житлових будинків територіях: у денний час: 55-70 дБ; у нічний час: 45-60 дБ. Відповідно до закону “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” шумове забруднення – привід для штрафу. Кодекс адміністративних правопорушень передбачає такі заходи для порушників:

усне попередження; штраф у розмірі 5-15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для фізичних осіб (85-255 грн) та 15 до 30 для юридичних осіб (255-510 грн). Якщо порушення буде вчинено повторно, штраф для громадян зросте до 15-30 неоподатковуваних мінімумів доходів (255-510 грн), а для юридичних компаній – до 50-150 мінімумів (850-2550 грн) з конфіскацією джерела шуму. Штраф призначається після звернення до поліції сусідів, які скаржаться на галас. Виміряти рівень забруднення має Санепідемстанція – кількостей децибелів від працюючого генератора має бути зазначено у відповідному акті. Поліція має ухвалити заяву, скласти протокол, опитати та взяти свідчення у свідків, і направити справу до суду, який може ухвалити рішення про виплату штрафу.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.