Нове на сайті:
У Тернополі заочно засуджено колаборантку, яка допомагала окупантам у проведенні псевдореферендум на Херсонщині Тернопіль для ЗСУ: нова партія безпілотників надійшла до 35-го батальйону У Тернополі до 11 років тюрми заочно засуджено пособницю окупантів Тернопіль для ЗСУ: фінансова допомога на реабілітацію та екіпірування захисників «Прокурора-пропагандиста» з Тернопільщини судитимуть за поширення кремлівської пропаганди Тернопіль для ЗСУ: потужна партія безпілотників для військових підрозділів Тернопіль для ЗСУ: нові безпілотники для розвідки 83-го батальйону Тернопіль для ЗСУ: потужне дронове підсилення 35-го батальйону У Тернополі заочно засуджено ще одного зрадника-бойовика Тернопіль для ЗСУ: сотня ударних FPV дронів зміцнює оборону десантників Тернопіль для ЗСУ: артилерійська бригада отримала системи протидії ворожим дронам Тернопіль для ЗСУ: 83-й батальйон отримав дрони MAVIC 3T та спецобладнання Тернопіль для ЗСУ: 42-га бригада отримала потужне підкріплення дронами MAVIC Тернопіль для ЗСУ: працівники міськради придбали автівки для трьох бойових бригад Тернопіль для ЗСУ: нова партія FPV дронів для бійців 110-ї бригади

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Війна оголила справжнє обличчя української політики. Мільйони на фронті, мільярди в кишенях чиновників та посадових осіб — ось парадокс сучасної України.

Обшуки та вилучені статки посадовців показують: для них державна служба — це не обов’язок, а бізнес.

Кошти, які мали б рятувати життя, зміцнювати оборону, будувати фортифікаційні споруди, стали приватними статками «слуг народу». Але хто їх покарає? В інших країнах корупціонери сидять у тюрмах чи навіть відповідають життям. А у нас? Верховна Рада плескає в долоні, дякуючи за «хорошу службу».

Простий українець платить за все — податками, свободою, життям на фронті. І що ми отримуємо взамін? Руїни довіри до влади та країну, яка слабне від внутрішнього ворога — корупції.

Суспільство мовчить, інертність перетворила злочин на норму. Але це мовчання коштує занадто дорого.

Ми ніколи не переможемо зовнішнього ворога, якщо будемо толерувати ворогів всередині.

Михайло Іваненко, громадський діяч, учасник бойових дій, доброволець з 2022 року

 
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.