Нове на сайті:
Скоро ми дізнаємося хто стояв за спиною аудиторів Боросюк, Завитій та Снігура під час атаки на Тернопільську міськраду СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Німецький парламент прийняв документ щодо посилення контролю за видачею німецьких віз, повідомляє Rheinische Post.
Правляча коаліція ХДС, ХСС та СДПН більшістю голосів схвалила створення бази даних, куди будуть вносити людей, яким потенційно може бути відмовлено у візі, передає УНН.

У «чорний список" потраплять люди, яким вже було раніше відмовлено у візах з яких-небудь причин, наприклад, через надання неправдивих відомостей про себе. Крім того, там зареєструють тих, хто має судимість. Зокрема, враховуються такі злочини, як торгівля людьми, нелегальна трудова діяльність і проституція.

Також документи на візу звірятимуть з антитерористичною базою даних. Органи держбезпеки включають туди людей, яких підозрюють у терористичній діяльності або у схильності до насильства. Якщо спецслужби з'ясують, що людина, яка має зв'язки з терористами, намагається отримати візу до Німеччини, вони проінформують про це візовий центр.

Опозиція одноголосно проголосувала проти прийняття цього документа, оскільки вважає, що таким чином держава фактично відмовляється від презумпції невинності і по суті ставить кожного, хто бажає отримати візу, в положення підозрюваного. Тепер документ мають ухвалити в Бундесраті, де у правлячої коаліції немає більшості.

Нагадаємо, ідея створення єдиної бази даних для посилення контролю за видачею віз виникла після 2005 року, коли з'ясувалося, що через ослаблення візового контролю в Німеччину приїхало безліч нелегальних іммігрантів зі Східної Європи.

Наплив нелегалів почався після того, як в березні 2000 року тодішній глава МЗС Німеччини Йошка Фішер підписав вказівку німецьким консульським установам видавати візи, не проводячи первинних перевірок.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.