Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Звісно, справа не в жлобстві! Справа у тому, що не хоче щоб люди знали чим насправді займається команда «господарів»! 

Допис з таким текстом з’явився у мережі: 

Розповім вам історію одного жлобства від голови Великоберезовицької ОТГ Андрія Галайка (хто не знає - І Галайко, і його оточення - суціль ставленики фермера-мільйонера Івана Чайківського від "За майбутнє" - прим.ТТ) та його чиновників.

Активістка з с. Петриків Nataliya Nalukova написала запит в селищну раду, але отримала відписку, мов більше 10 сторінок запит, треба платити гроші, навіть тицьнули в закон про звернення громадян.

Є гарна приказка: "Друзям все, ворогам - закон".

Є в нас в ОТГ індустріальний парк, податок на нерухомість власнику майна на території індустріального парку зменшили до нуля, а для чого ОТГ гроші? Влаштували всіх родичів в апарат ОТГ, на що витрачаються мільйони.

Підряди щоб смоктати останні соки з бюджету - виключно своїм. Зарплати з преміями - захмарні. 

На покупціі канцелярки чиновники крадуть 50% тільки так, це ще з тих кращих, в нас і то більше. А 80 гривень на інформаційний запит немає. Такого жлобства немає в жодному ОТГ.

Пане Андрій Галайко, на наступний раз ми принесемо вам в кабінет копійками оплату нам всі ваші рахунки на компенсацію друку і насипемо вам їх на голову. Не ганьбіться так більше ніколи.

п.с. Рахуночок поки було оплачено в банку і чекайте на відповідь на запит. Буде цікаво.

Андрій Васильович! Мало вам протоколів за ненадання інформації?

    галайко андрій, корупція, скандали, хабарі, фото, тернопільський тиждень    

галайко андрій, корупція, скандали, хабарі, фото, тернопільський тиждень

 

 
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.