Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Зараз в Україні розглядають створення Військової поліції – нової силової структури, яка контролюватиме військовослужбовців. Однак у суспільства виникає низка логічних запитань:

Чи справді це потрібно?

Вже існують Військова служба правопорядку (ВСП), поліція та СБУ. ВСП могла б виконувати ті ж функції, якби їй надали більше повноважень. Чи не виглядає це як дублювання функцій і додаткове навантаження на бюджет?

Кому загрожує Військова поліція?

Корупціонери у Міноборони та вищому командуванні часто уникають покарання, навіть коли розкриваються масштабні схеми розкрадання. А от прості військовослужбовці, які не мають "зв'язків", стають легкими мішенями для нових каральних структур. Чи не повториться ця ситуація з Військовою поліцією?

Куди підуть гроші?

На фронті бракує дронів, транспорту тощо. Волонтери та самі військові змушені збирати кошти, тоді як держава планує фінансувати новий апарат чиновників і силовиків. Чи є це пріоритетом у воєнний час?

Чи означає це, що війна триватиме довго?

Якщо влада створює нову структуру з широкими повноваженнями, це може свідчити про підготовку до затяжного конфлікту. Чи не є це ознакою того, що держава не має чіткої стратегії завершення війни?

Головне питання: це реальна потреба чи лише посилення контролю над військовими та тилом?

Чи справді Військова поліція в українських реаліях буде працювати на благо армії, чи це ще один бюрократичний апарат, який відволікатиме ресурси від фронту?

Михайло Іваненко, громадський діяч, учасник бойових дій, доброволець з 2022 року

    михайло іваненко, тернопіль, бф, порятунок і милосердя, благодійний фонд, фото, тернопільський тиждень    

 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.