Нове на сайті:
Тернопільські захисники отримують одноразову грошову допомогу на лікування та реабілітацію, а також придбання спорядження Автомобіль та іншу техніку отримав 83 батальйон від Сергія Надала Сергій Надал на фронті у День українського добровольця вручив відзнаки воїнам 105 бригади ТрО Сергій Надал на фронті передав воїнам 105 бригади ТРО автомайстерню та дрон для мінування «Гулівер» Міський голова Сергій Надал вручив родинам загиблих військових відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» У мерії запевняють, що в Тернополі розпочалось будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб У центрі Тернополя створили Алею «Надії» з фотографіями захисників, які зникли безвісти Тернопіль передав телевізори та супутникове обладнання для 156 бригади: Сергій Надал У Тернополі за матеріалами СБУ засуджено ще одного зрадника Тижневий звіт міського голови Тернополя: від безпеки міста до підтримки фронту (28.02-07.03.2025) Платформа Гулівер та 25 комплектів спецкріплень від Тернополя для захисників: Сергій Надал На Тернопільщині ще в одній громаді тримають людей за ідіотів!? Тернопіль забезпечить ЗСУ новими Mavic 3T для розвідки: Сергій Надал Безпілотники Werewolf від Тернополя для фронту: Сергій Надал про масштабну закупівлю Служба безпеки зібрала доказову базу і повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту Лепсу

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Зараз в Україні розглядають створення Військової поліції – нової силової структури, яка контролюватиме військовослужбовців. Однак у суспільства виникає низка логічних запитань:

Чи справді це потрібно?

Вже існують Військова служба правопорядку (ВСП), поліція та СБУ. ВСП могла б виконувати ті ж функції, якби їй надали більше повноважень. Чи не виглядає це як дублювання функцій і додаткове навантаження на бюджет?

Кому загрожує Військова поліція?

Корупціонери у Міноборони та вищому командуванні часто уникають покарання, навіть коли розкриваються масштабні схеми розкрадання. А от прості військовослужбовці, які не мають "зв'язків", стають легкими мішенями для нових каральних структур. Чи не повториться ця ситуація з Військовою поліцією?

Куди підуть гроші?

На фронті бракує дронів, транспорту тощо. Волонтери та самі військові змушені збирати кошти, тоді як держава планує фінансувати новий апарат чиновників і силовиків. Чи є це пріоритетом у воєнний час?

Чи означає це, що війна триватиме довго?

Якщо влада створює нову структуру з широкими повноваженнями, це може свідчити про підготовку до затяжного конфлікту. Чи не є це ознакою того, що держава не має чіткої стратегії завершення війни?

Головне питання: це реальна потреба чи лише посилення контролю над військовими та тилом?

Чи справді Військова поліція в українських реаліях буде працювати на благо армії, чи це ще один бюрократичний апарат, який відволікатиме ресурси від фронту?

Михайло Іваненко, громадський діяч, учасник бойових дій, доброволець з 2022 року

    михайло іваненко, тернопіль, бф, порятунок і милосердя, благодійний фонд, фото, тернопільський тиждень    

 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.