Нове на сайті:
Пане мер! А чому фірма вашого батька заробляє на землях для ветеранів? Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів У пошкоджених будинках по вул. Стуса та 15 Квітня у Терноплі триває встановлення нових вікон У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф Завдяки міському голові Тернополя Сергію Надалу волонтерський центр Бункер С відновив роботу Фейкові звинувачення у закупівлі генераторів: міськрада вимагає оприлюднення матеріалів У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Звісно, він не сказав це прямим текстом, але ми "розщифрували" його меседж :)

Волонтер дуже подякував за один законопроект і водночас порадив людям що робити з нардепами.

Сергій Притула написав в соцмережі:

"Ми часто критикуємо роботу депутатів, і часто буває по ділу.  Але при цьому є й багато позитивних та дуже корисних для країни рішень. І часто ми забуваємо за них подякувати. 

Сьогодні хочу подякувати всім в Раді, які розробили та прийняли дуже важливий для благодійних фондів законопроєкт. Який вже підписали і президент, і голова ВР, тобто він офіційно прийнятий. 

Відтепер юридичні особи можуть направляти вдвічі більші суми на благодійні організації без оподаткування. Що, безсумнівно, позитивно відобразиться на обʼємах допомоги нашому війську з боку волонтерських ініціатив!

Ще раз дякую всім дотичним!"

На що підписниця задала пану Притулі запитання: 

"Якщо ви на такій короткій нозі з депутатами, то чи не могли б ви в них запитати, а тоді вже нам пояснити: навіщо вони дозволили закупити ті реактори по завищеній ціні під час війни, коли до сих пір не можуть забезпечити армію? Ми б вам подякували за таке розʼяснення, бо ВР не допускає журналістів, не має зворотнього звʼязку з виборцями".

На що вже Притула резонно відповів: "...для чого вам посередники? Всі депутати (включно з тими за яких ви голосували) мають сторінки у соцмережах, приймальні і навіть ходять ногами по вулицях;).

Пишіть, зустрічайтесь, питайте"

І Притула, при всій нашій нелюбові до нього, має рацію. 

Він в культурній формі пояснив наступне (перекладемо на доступну мову): "От тих же, приміром, тернопільських нардепів, можна побачити в Тернополі чи районах.

Ті ж Чайківський, Богданець, Марченко, Люшняк та інші вільно ходять своїми ногами чи пересуваються автівками. Без охорони.

Тому чому ви, люди,  ниєте у фейсбуках, а не спитаєте у них самі?" 

І це ж чиста правда.

Он Іван Чайківський відосики знімає то у себе в "князівстві" у Великому Ходачкові, то по замках Тернопільщини їздить.

А Андрій Богданець звернення з Театрального майдану записує і в казино ходить.

Підходьте, запитуйте, вимагайте, "дякуйте"...   

        притула, нардепи, скандали, фото, тернопільський тиждень        

притула, нардепи, скандали, фото, тернопільський тиждень

притула, нардепи, скандали, фото, тернопільський тиждень

 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.