Нове на сайті:
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами З 1 червня вода по 78–96 гривень: Кривий Ріг, Дніпро, Київ, Одеса, Ужгород переходять на нові тарифи Сергій Надал у Канаді підписав угоду про побратимство Тернополя та Міссіссаґи Київ підняв тарифи на проїзд більш ніж на 50% — інші міста теж переглядають ціни Український Тернопіль і канадська Міссісоґа - відтепер міста-побратими На Тернопільщині СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку У Тернополі за матеріалами СБУ заочно засуджено колаборантку, яка організовувала «вибори путіна» на Донеччині За матеріалами СБУ підозру отримав командир роти бойовиків «днр», який керував загарбниками під час окупації Волновахи ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Служба безпеки зірвала ще одну спробу рашистів розхитати суспільно- політичну ситуацію у західних областях України. За результатами спецоперації затримано російську агентурну пару, яка готувала одразу два вибухи у Тернополі.

Спочатку ворог планував підірвати припарковане біля ТЦК службове авто, а після прибуття на місце події екстрених служб мала спрацювати друга вибухівка.

У такий спосіб російські спецслужби планували не тільки вбити максимальну кількість громадян України, але й ліквідувати своїх агентів як «зайвих свідків».

За даними слідства, замовлення рф виконували двоє наркозалежних із Полтавщини: 42-річний чоловік та його 30-річна співмешканка, які шукали гроші «на дозу» на Телеграм-каналах.

Там їх завербував російський спецслужбіст, за вказівкою якого пара прибула до Тернополя для підготовки теракту.

Після приїзду до обласного центру агенти отримали від окупантів інструкцію – орендувати квартиру. Там вони зберігали два саморобних вибухових пристрої, споряджені додатковими елементами ураження у вигляді гайок та електронними засобами дистанційного підриву.

Служба безпеки викрила агентів ще на початковому етапі підривної діяльності.

Після документування їхніх злочинів обох фігурантів затримали, коли вони прямували з вибухівкою до місця запланованого теракту.

Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 2 ст. 258 (готування до вчинення терористичного акту);

- ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з вибуховими речовинами).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно Служба безпеки викрила 26-річного львів’янина, якого рашисти планували «втемну» підірвати біля ТЦК у Кривому Розі.

СБУ застерігає українців: спецслужби рф почали використовувати нову тактику.

Вони підривають своїх агентів, використовують їх «втемну», а потім позбуваються як зайвих свідків.

Якщо вам або вашим знайомим пропонують «просто занести пакунок» до ТЦК, поліції чи іншої адмінбудівлі, знайте ‒ вас хочуть вбити.

Щоб не стати терористом-смертником, повідомляйте про спроби вербування у чат-бот СБУ «Спали» ФСБешника» - t.me/spaly_fsb_bot

Служба безпеки гарантує повну конфіденційність, а кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване.

        сбу, тернопіль, контакти, фото, тернопільський тиждень        

 
Погода, Новости, загрузка...

Останні публікації

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.