Нове на сайті:
Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду Захисники з Тернополя, які повертаються з фронту з пораненнями, отримують 10000 грн на реабілітацію - Сергій Надал Як на Тернопіллі "борються" з розкраданням бюджетних коштів при закупівлях

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Алгоритм спілкування чергового міліцейської телефонної лінії «102» при отриманні повідомлення від іноземного громадянина, котрий не володіє українською, виробили в управлінні МВС вТ ернопільській області.

Як повідомив начальник штабу обласної міліції Ігор Дузяк, потреба в цьому очевидна: кожен день наближує Євро-2012. На футбольні матчі з’їдуться вболівальники з різних країн. Як їм спілкуватися за потреби з місцевими правоохоронцями?

Так у Тернополі й народилася ідея підготувати своєрідний міні-розмовник для спілкування англійською та польською мовами. За допомогою правоохоронці звернулися до викладачів Тернопільського національного педуніверситету — і вони розробили своєрідний лінгвістичний посібник, покликаний налагодити телефонне спілкування тернопільських міліціонерів з іноземцями. Його основу складають найпоширеніші фрази, запитання і відповіді. Приміром, англійські вислови «Help me», «Repeat please», «Stay at the same place» перекладені українською «Допоможіть мені», «Повторіть, будь ласка», «Залишайтеся на місці» і викладені транскрипцією для полегшення сприйняття: «Хелп мі», «Рипіт плиз», «Стей ет зе сейм плейс». Загалом міліціонери, виходячи з досвіду роботи, зібрали основні запитання та відповіді, а знавці англійської та польської допомогли з перекладом і освоєння фонетики, пише «Погляд»

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.