Нове на сайті:
Скоро ми дізнаємося хто стояв за спиною аудиторів Боросюк, Завитій та Снігура під час атаки на Тернопільську міськраду СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Більшість економічних злочинців в Україні - представники вищої і середнього керівної ланки (по 40%), свідчать результати Всесвітнього огляду економічних злочинів за 2011 рік, підготовленого PWC.

У всесвітньому огляді економічних злочинів за 2011 рік взяли участь 3877 респондентів з 72 країн світу, з яких 84 респондента представляли українські компанії, що працюють у 12 галузях економіки.

Як відзначив керівний партнер PWC-Україна Борис Краснянський, для порівняння, у світі 60% внутрішніх злочинів чинить керівництво середньої ланки і рядові співробітники, повідомляє Інтерфакс-Україна.

В Україні, відповідно до опитування, у 2011 році 40% посадових економічних злочинів припадає на вище керівництво, 40% - керівники середньої ланки, і 20% - молодший склад компанії.

"Типовий суб'єкт економічних злочинів в Україні - особа з вищою освітою у віці 31-50 років, що працює в організації до 5 років", - сказав Краснянський.

При цьому він відзначив, що фінансові збитки від економічних злочинів в Україні в 2011 році склали від $100 тис до $5 млн (47%).

Краснянський також відзначив, що "кожен п'ятий співробітник, що вчинив шахрайство в Україні, не поніс покарання". За його словами, у 20% випадків організації не прийняли жодних заходів щодо шахраїв.

У 2009 році цей показник складав тільки 3%. "І така статистика викликає занепокоєння", - відзначив Краснянський.

За його словами, відповідно до опитування, 73% співробітників, що вчинили шахрайство були звільнені, або проти них були подані цивільні позови, включаючи вимоги про відшкодування завданого збитку.

Відповідно до результатів дослідження, 43% респондентів заявили про те, що їхня організація продовжує підтримувати ділові відносини з контрагентами, що вчинили шахрайство.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.