Нове на сайті:
СБУ та Нацполіція заблокували ще один канал переправлення чоловіків за кордон з Тернопільщини Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів”

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

12 січня з нагоди Дня українського політв’язня міський голова Тернополя Сергій Надал, секретар ради, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськради відвідали Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в'язнів. Очільники міста оглянули нову виставку музею та поклали квіти до стели, яка розміщена в камері НКВС та відтворює режим утримання політичних в'язнів, перебування ув'язнених у таборах.
Політв’язні та репресовані, які взяли участь у презентації виставки декламували вірші визвольної боротьби, співали повстанські пісні.
Звертаючись до присутніх Сергій Надал, зазначив:«12 січня, українці відзначають День політв’язнів. Саме 12 січня 1972 року радянська влада розпочала «другу хвилю» масових арештів української інтелігенції. В’ячеслава Чорновола, Євгена Сверстюка, Василя Стуса та тисячі інших КГБ відправило в тюрми, а потім і табори. За ідеї і переконання люди десятки років змушені були відбувати жорстокі покарання. Однак українська інтелігенція не відреклася своїх переконань, не просила помилування взамін на зречення від патріотизму. І це сьогодні повинно викликати гордість у кожного свідомого українця.
День політв’язня – це день нашої національної гідності, свято в честь людей, які повернули Україні самоповагу і повагу до неї в світі. Це нагадування нам про те, що лише та нація є здоровою, яка має свій голос, відвагу щиро говорити правду і відстоювати свої інтереси.  Тому слава сьогодні тим людям, які постраждали за українську ідею і слава нинішнім патріотам, які відстоюють її».

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.