Нове на сайті:
СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами З 1 червня вода по 78–96 гривень: Кривий Ріг, Дніпро, Київ, Одеса, Ужгород переходять на нові тарифи Сергій Надал у Канаді підписав угоду про побратимство Тернополя та Міссіссаґи Київ підняв тарифи на проїзд більш ніж на 50% — інші міста теж переглядають ціни Український Тернопіль і канадська Міссісоґа - відтепер міста-побратими На Тернопільщині СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку У Тернополі за матеріалами СБУ заочно засуджено колаборантку, яка організовувала «вибори путіна» на Донеччині За матеріалами СБУ підозру отримав командир роти бойовиків «днр», який керував загарбниками під час окупації Волновахи ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На тлі скандалу про те, що ж трапилося з міським головою Тернополя Сергієм Надалом на ефірі «Радіо Ера» в готелі «Тернопіль» у пятницю в обідню пору найбільше, принаймні нас, дратує те, як оточення мера намагається подати всю цю малоприємну історію. Ну, те, що владоможці звикли тримати нас, «електорат», за якихось примітивних людей, яким можна навязати свою думку, ми вже привикли. Але українці вже, на щастя,  навчилися аналізувати інформацію з різних джерел, а тому можуть самостійно зробити висновки.
Звісно, питань стосовно того, що сталося, багато. Але особисто ми, ТТ, приміром, не повіримо, що людина на такій посаді, як міський голова обласного центру, могла б в обідню пору, знаючи, що попереду прямий ефір на всеукраїнському радіо, дозволити собі хильнути лишнього. Та й не слід забувати, що Сергій Надал кремезний чоловік, спортсмен, а така людина від келиху вина чи ковтка віскі не спяніє.
Як і не віримо ми в медичну причину підозрілого стану і поведінки Надала, в чому нас намагається переконати прес-служба. Ми швидше повіримо у версію, яку «нашептали» нам близькі до Надала люди. А саме, що його якимось чином отруїли і підставили (способів чимало, адже навіть незначна порція спиртного змішана з певними медикаментами призводить до важкої інтоксикації). Повторимося, це звісно, тільки наша версія (до слова, в цьому контексті цікаво було б дізнатися, де і з ким пан Надал обідав перед приходом на ефір?)
Але знаєте що дивує? Це те, що коментуючи матеріали на цю тему на різних місцевих сайтах, знаходяться такі, хто з піною на губах «кричить», що Сергій Надал взагалі не вживає алкоголю. Ну от краплі спиртного до рота не бере, і все тут.
Так от, хотілося б сказати таким «знавцям» особистого життя нашого мера – не знаєте, то змовчіть краще. Автор цих рядків особисто був свідком, як десь рік тому у Тернопільському прес-клубі Сергій Надал цілком розслаблено і в невимушеній обстановці спілкувався з журналістами, потягуючи коньяк. Та й минулого року на День журналіста, катаючись з представниками ЗМІ на катері по плесі Тернопільского ставу, мер пив зовсім не чай з ромашки. Та й на інших зустрічах, навіть зі студентами, він міг підняти келих шампанського (17 жовтня Сергій Надал побував на святкуванні Українського дня студента у клубі Riverpool. Мер Тернополя привітав молодь зі святом та обговорив за келихом шампанського  зі студентським мером Романом Довгошиєм розвиток студентського руху в Тернополі, писав «Погляд»)
До речі, фото з таких зустрічей надсилала на адреси ЗМІ все та ж прес-служба міської ради під керівництвом Катерини Калуш.
І у всіх вищвказаних випадках, які ми навели тільки для того, щоб замовкли ті, хто заявляє, що наш мер «святий» і зовсім не вживає спиртне, пану Надалу не ставало зле...
«Тернопільський тиждень»

alt

alt

Коментарі  

 
-1 #8 Рома 06.03.2012 23:07
так а де видно з тих фото, що він п'є?
 
 
0 #7 друг 04.03.2012 22:09
то коло нього пють, а він ні, бо має відповідальну посаду
 
 
0 #6 Вовка 04.03.2012 18:10
ну во справжні хлоп. а так часом буває, що хочеться розслабитися))) але думаю, що переконливіші аргументи за хворобою. бо навіть в Францію не їде.
 
 
-3 #5 Ліда 04.03.2012 14:26
це давно було. не вірте, бо він точно не пє зараз. могли хіба щось підсипати
 
 
+2 #4 не свободівець 04.03.2012 13:15
во як треба було лінію відмазування вистроїти, траванули мера, і звіздєц, і надал би ще й героєм став, наступного разу побратими-свободівці використовуйте ідеї журналістів, а то криза, перевтома, переробився бідака, тьфу ...
 
 
+2 #3 Умка 04.03.2012 13:02
оце я розумію відслідковуванн я теми, неполінувалися і нарили виразні фотки, респект
 
 
-1 #2 працівниця 04.03.2012 06:18
Знаєте, якщо депутам в тернополі голови проломлють, як олегу напорі, то і мера могли дійсно скомпрометувати , бо надто це все схоже на провокацію
 
 
+4 #1 Антон 04.03.2012 05:23
та то всього фігня. почистять кровушку віталійовичу, і буде він в порядку, як копійка новенька, непартеся, у нього школа в податковій ще та була
 
Погода, Новости, загрузка...

Останні публікації

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.