Нове на сайті:
Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

І він сам «віддувався» перед депутатами

Відбулося  спільне засідання комісій економічного напрямку Тернопільської обласної ради. На жаль (ну, так повідомляє прес-служба Тернопільської облради), представники профільних управлінь  Тернопільської обласної державної адміністрації участі у засіданні не взяли. Тому начальник головного управління економіки ОДА  Василь Гецько залишився наодинці перед депутатами.

Звітувати  головному економісту ОДА довелось важко. Адже переможні реляції про надзвичайні успіхи у Тернопільському краї були для депутатів – членів комісій економічного напрямку аж ніяк не переконливі.

Так депутат Василь Хомінець неодноразово говорив про недоліки в роботі виконавчої гілки влади у Лановецькому районі, про неправильні цифри звітності зауважив депутат Степан Турецький – голова Гусятинської РДА, на ігнорування пропозицій та зауваг обласної ради держадміністрацією наголошував депутат Володимир Чубатий. А інформація Василя Гецька про значне зменшення безробіття на Тернопільщині, ріст кількості робочих місць та 180 % ріст будівництва житла, як і значне зменшення заборгованості по зарплаті на фоні даних держстатистики, що Тернопільщина займає перше місце в Україні за ростом цієї ж заборгованості, у присутніх викликала за найлегшим виразом – сумніви.

Члени постійних депутатських комісій мали більше десятка зауважень до звіту. Підбиваючи підсумки, вирішили прийняти звіт до уваги та рекомендувати сесії обласної ради заслухати та обговорити його.

Після обговорення та внесення пропозицій щодо доповнення також було вирішено винести проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2011 рік на розгляд сесії обласної ради.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...