Нове на сайті:
15 нацгвардійців 2-ї Галицької бригади отримали відзнаки від Тернополя: Сергій Надал Військова поліція в Україні: контроль чи реальна необхідність? 431 військовий з Тернополя отримав допомогу на спорядження у 2025: Сергій Надал Бійці 413-го отримали від Тернополя нове технічне оснащення: Сергій Надал Ветерани отримають бізнес-гранти від Тернополя - Сергій Надал про нову програму Креативна і талановита тернопільська письменниця презентувала свою нову книгу Тернопіль передав 83-му батальйону ТРО зарядні станції та ноутбуки: Сергій Надал Nissan та Ford від Тернополя для бойового підрозділу ГУНП: Сергій Надал Він повернувся у владу на Тернопільщині, щоб вже цього разу працювати на благо громади. Перші спроби були невдалі... Тернопіль передав ударні дрони батальйону Карпатська Січ: Сергій Надал Тернопіль придбає квадроцикли для бійців на передовій: Сергій Надал Нова партія DJI Mavic 3 Pro та 3T від Тернополя для ЗСУ: Сергій Надал Нові комплекси РЕБ від Тернополя для посилення оборони: Сергій Надал Бойові FPV дрони з Тернополя для спецпризначенців ЗСУ: Сергій Надал Нова грошова допомога від Тернополя для 203 військових

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У середу в місті Кременець в робочий час провели так звану нараду за участю заступника голови ОДА Юрія Желіховського. На неї звезли весь районний “актив”.

Не зважаючи на заборону чиновникам займатися політичною агітацією, заступник Хоптяна влаштував бенефіс для київського банкіра родом з Луганщини Володимира Клименка. Це й достойний товариш майже виграв тендер на право балотуватися від Партії Регіонів по північному округу Тернопільської області.

Для того, щоби до районної еліти краще довести “лінію партії” Желіховський покликав самого Клименка, а також голову “Укравтодору” Володимира Демішкана. Разом ця трійця, як стверджують очевидці, більше ніж годину обіцяли кременчанам ледь не золоті гори, пише  За Збручем.

В обмін на голоси мешканців тернопільської Волині чиновники клялися закатати асфальтом всі ями в окрузі, набудувати шкіл, де потрібно і не потрібно, роздати дешеві кредити.  Цю словесну полову “актив” району, очевидно, мусить донести до відома своїх підлеглих.

З самого факту кременецького зібрання можна зробити кілька висновків.

По-перше, на перспективах Ореста Муца влада поставила жирний хрест. Діючого нардепа від партії влади не беруть до партійного списку і виганяють з обіцяного раніше виборчого округу

По-друге, рейтинг у самої ПР, навіть у північних районах області, впав настільки низько, що вони змушені починати відкриту агітацію задовго до початку висування кандидатів, не гребуючи порушенням закону.

І останнє, стало очевидно, якими методами команда Хоптяна добиватиметься потрібних результатів на виборах.

У цій ситуації нескінченна гризня в стані опозиційних сил владі лише на руку.

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.