Нове на сайті:
На Тернопільщині СБУ та Нацполіція заблокували чергову схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал Четвертий рік війни. А на Тернопільщині продовжуються цинічні витрати бюджету громад І це тільки в одній невеликій громаді на Тернопільщині виявлено порушень на понад 69 млн грн Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу Офіційний тижневий звіт голови Тернополя: 7 проєктів для ветеранського бізнесу та Алея Надії (28.03-04.04.2025) Нова партія квадрокоптерів від Тернополя для полку імені князя Святослава Хороброго: Сергій Надал У Тернополі заочно засуджено колаборанта, який знущався з українців у тимчасово окупованій Чаплинці

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На один з недільних радіоефірів за участю міського голови Тернополя Сергія Надала зателефонував слухач, який повідомив про функціонування підпільних салонів гральних автоматів на території міста. Очільник міста обговорив дану проблему з прокурором міста Тернополя Сергієм Банахом і було прийнято рішення про проведення спільних перевірок.

В процесі проведеної перевірки було встановлено та задокументовано факти організації та проведення азартних ігор через віртуальні букмекерські контори, які функціонують через мережу Інтернет. Адміністратори даних закладів приймали від гравців готівкові кошти, переводили їх в електронні та поповнювали рахунки гравців. Останні, в свою чергу, робили ставки на спортивних іграх та грали у віртуальних казино.

Прокуратурою міста Тернополя матеріали по даній справі передані в Тернопільське МВ УМВСУ в Тернопільській області. Наразі за фактом проведення незаконного грального бізнесу слідчим відділом Тернопільського МВ УМВСУ в Тернопільській області порушено 3 кримінальні справи за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 10 000 до 40 000 неоподаткованих мінімумів (від 170 000грн. до 680 000грн.) з конфіскацією грального обладнання. На даний час по вказаним справам триває досудове слідство.

«Залежність від азартних ігор руйнує людські долі та цілі сім’ї, а дехто на цьому заробляє гроші. Лише завдяки небайдужим тернополянам, які повідомляють про підпільні салони гральних автоматів, та співпраці міської влади з правоохоронними органами нам вдасться подолати цю проблему в Тернополі» – сказав міський голова Сергій Надал.

За словами помічника прокурора м. Тернополя Юрія Ковалика: «Прокуратура міста тримає на посиленому контролі стан злочинності в Тернополі, в тому числі незаконну організацію грального бізнесу. Прокуратура проводить регулярні перевірки з метою виявлення таких закладів».

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.