Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Як повідомляє офіційний сайт Управління МНС в Тернопільській області, в ніч з 10 на 11 травня 2012р. відбулось періодичне скидання агресивних стоків невідомого походження з каналізаційної мережі м. Тернополя на очисні споруди КП "Тернопільводоканал". Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 11 травня 2012р. зафіксовано факт скиду забруднюючих стічних вод із очисних споруд КП "Тернопільводоканал", що ймовірно призвело до забруднення річки Серет. Внаслідок потрапляння агресивних стоків з надмірною концентрацією шкідливих речовин відбувся негативний вплив на життєдіяльність активного мулу нижньої площадки, що відповідає за якість біологічної очистки стоків.

Незважаючи на вжиті заходи по відновленню здатності активного мулу до очистки забруднених стоків, працівникам КП "Тернопільводоканал" не вдалося втримати ситуацію під контролем. Згідно довідки КП "Тернопільводоканал" № 1210/12 від 12.05.2012р. з "нижнього майданчика" каналізаційних очисних споруд скинуто до 40 тис. м куб. на добу недостатньо очищених стоків в р. Серет.

Прокласифіковано НС техногенного характеру об’єктового рівня.

Код (ДК 019:2010) - 10431-НС унаслідок наявності в поверхневих водах шкідливих (забруднювальних) речовин понад ГДК.

Пункт 3.18 Наказу МНС № 119 від 22.04.2003р. - Скид неочищених чи недостатньо очищених міських стічних вод на території населеного пункту або у водні об’єкти в обсягах (загальний обсяг скиду) – понад 100 м куб. (понад 500 м куб).

Примітка ТТ: Нагадаємо, що КП "Тернопільводоканал" вже декілька років поспіль очолює Володимир Кузьма, депута Тернопільської міськради, член партії "Фронт Змін"

 

 
 
 
 
 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.