Нове на сайті:
«Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту Ще один тернополянин заперечував збройну агресію рф проти України Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Вибори ще не стартували, а піар та антипіар вже запущений...

Першими в Тернопільській області, хто представив свою команду з прицілом на осінні парламентські вибори, був УДАР. І хоча офіційно людей, яких Ігор Побер та Наталія Михно, керівники цієї партії в нашому краї, “вивели на публіку”, начебто не позиціонували як майбутніх мажоритарників, багатьом все стало зрозуміло. У різних місцевих ЗМІ зявилися статті з цієї презентації “обраних” написані як під копірку.. Не забарилася в інтернет-просторі й зовсім інша, скажімо так — неофіційна інформація про цих людей, їхнє минуле і їхні плани на майбутнє. Ми пропонуємо порівняти ці дві інформації. Звичним шрифтом — те, що було в ЗМІ так би мовити офіційно, а виділеним — інформація з інших сайтів, зокрема з порталу “Реально”, до якого, як нам відомо, мають “симпатію” окремі місцеві так звані політологи, експерти, політтехнологи, чи як вони себе називають.

Вісімнадцятого червня у прес-клубі відбулося знайомство із командою Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Журналістам та громадським діячам представили Голову Тернопільської обласної організації ПП «УДАР» Ігоря Побера та найактивніших «ударівців»: Віталія Максимова, Віталія Ломаковича, Миколу Люшняка та Олега Ваврика.

Не важко здогадатися що виставлення у команді Віталія Кличка чотирьох фігур, три з яких почали з’являтися у місцевих ЗМІ, і взагалі на Тернопільщині лише напередодні свого представлення, як команди УДАРУ на виборах, є м’яко кажучи не тим чого чекали від молодої та перспективної політичної сили.

Віталій Ломакович

  alt  

Успішний банкір Віталій Ломакович, який також увійшов до переліку найактивніших членів Тернопільської обласної організації, родом із Тернополя, хоча тривалий час проживав та очолював банківські установи у Львові та Києві. Він зауважив, що має досвід керівництва у банківській справі, тому вирішив спрямувати свій потенціал у політику. Певні кроки він вже зробив, а надалі працюватиме на користь Тернпоільщини у складі команди «УДАРу».

Свою діяльність у віреному йому виборчому окрузі Віталій Ломакович син ректора Кременецького педагогічного інституту (тепер акдемії), професора Афанасія Миколайовича Ломаковича розпочав лише напередодні своєї появи і одразу ж асоціював себе із політичним брендом Кличка. Перша «вилазка» – відзначення Дня міста Кременця. Звичайно, що немалі активи, практично незаплямована репутація та брендова політична сила на противагу непізнаваності на окрузі та сильних конкурентів, скажімо свободівця Головко, регіонала Муца та Клименка. Головку пророкували «проскакування» поміж двох ворогуючих регіоналів Муца та Клименка, які на даний час уже понабивали один одному антирейтинги. Однак адмінресурс Клименка ніхто не відміняв, а Головко практично балотується на батьківщині, не зважаючи на те, що край Почаєвахоч і є традиційно біло-голубим, але тут, як і всюди на Західній Україні, люблять своїх земляків. Тож шанс у Головка є, а в Ломаковича він більш примарний. А враховуючи електоральну наближеність до опозиції чи не є цей молодий та перспективний «технічним» кандидатом,  який підіграє владі? Відбираючи голоси у опозиції, та відповідно підвищуючи шанси влади.

Микола Люшняк

   alt   

Микола Люшняк, кандидат сільськогосподарських наук, керівник декількох компаній, які займаються засобами захисту рослин, родом з Бережан. Від «УДАРу» він очікує насамперед змін. «Коли я прочитав вперше програму партії, то зрозумів, що це те, що змінить суспільство. Ми можемо багато розмовляти, однак передусім потрібно щось робити, бо зміни необхідні. І в формуванні законотворчого процесу повинна брати участь кожна людина», – вважає він.

Микола Люшняк чоловік який «окучує» Теребовлянський округ. В команді УДАРу його презентували, як відомого аграрія. На останніх місцевих виборах він значився кандидатом в списках сателіта партії Регіонів – Аграрної партії. Цікаво, що обласний осередок аграріїв на Тернопільщині очолює відомий латифундист з Бучаччини, в минулому довірена особа Віктора Януковича – Петро Гадз. Саме на нього робить ставку влада як на свого основного кандидата. Та й з публічністю важкувато, згадки про нього лише про козакування у Хоросткові, та й те пов’язане лише з політичною силою УДАР і з’являються десь у травні. Що свідчить про публічність лише спровоковану участю у виборах. Отже округ вільний для замаскованих від влади «самих незалежних» кандидатів. Адже пастися Люшняк буде на електоральному полі опозиції, якій кожна сотня голосів дорога.

Олег Ваврик

alt

«УДАР» – тому що партія нова, молода, – пояснює свою приналежність до партії Олег Ваврик, власник кількох підприємств в Чорткові, зокрема фабрики з виготовлення кондитерських виробів та компанії, яка торгує енергетичними добавками для м’ясної промисловості. – Бачу, що тут діла не розходяться із словами, це єдина партія, яка готова взяти на себе відповідальність за свої дії. Бо там де є декілька партій в результаті на себе відповідальності не бере ніхто».

Олег Ваврик, який ще два місяці тому був очільником Чортківської організації Фронту змін, та, як подейкують, пішов з неї лише тому, що хотів йти у депутати, але Фронт змін як ми знаємо є заручником КОДу і всі рішення проходять горнило опозиційних лідерів, які не побачили у продавця смакових добавок до ковбасних виробів потенціалу. По цьому окрузі збираються іти такі неординарні особистості як Василь Чубак – шкарпетковий магнат з купою грошей, поки що позапартійний Юрій Чижмарь, та свободівець Юрій Сиротюк, та генерал Волоимир Бедриківський. Про розподіл електоральних настроїв та сил кандидатів поки що рано говорити адже не визначено ще головних гравців, а саме людини, яка буде йти під протекторатом не останньої людини в Україні – Дмитра Фірташа, бо офіційним кандидатом від влади швидше за все стане директор Чотрківського медучилища Любомир Білик. Однак розподіл сил поки що свідчить на користь або влади, або Свободи, адже округ загалом патріотичний.

Віталій Максимов

alt

Колишній начальник обласного управління міліції генерал Віталій Максимов пояснив, що «УДАР» обрав тому, що це єдина політична партія, у якій немає бруду, яка ще не була при владі. «Я боєць і просто так не здамся, – зауважив генерал, – Доповнюючи кредо нашого лідера про початок бою за Україну, я скажу: ми починаємо бій за Тернопіль та Тернопільщину!»

Віталій Максимов ніколи не відносився до міліціонерів яких любили тернополяни. Вилетівши зі скандалом з правохоронних органів він пропав з міста. Однак він чи не єдиний у команді впізнаваний – в мінуси можна записати лише доволі скандальний імідж. Він покликаний швидше не вигравати, а підмочувати репутацію Романа Заставного, послаблюючи його позиції. Таким чином послаблюючи позиції КОДу в місті, та дати можливість пролізти у Парламент тому кому треба.

Ігор Побер

alt

Голова Тернопільської обласної організації «УДАР» Ігор Побер повідомив про те, що вже не очолює Управління з питань культури та спорту Тернопільської ОДА, адже вже написав заяву про звільнення і тепер повністю займається партійною роботою. «Було багато спекуляцій на тему моєї професійної діяльності. На сьогодні я залишаюся професійним спортсменом, але вже не очолюю управління з питань фізичної культури та спорту. Я написав заяву за власним бажанням на початку місяця, станом на сьогоднішній день вже звільнений і займаюся тільки партією», – пояснив політик.

Варто відзначити і те, що головний УДАРівець області також уміло виконав свою місію – потрапив у список та знайшов “гідних” кандидатів на округи. Тож тепер спокійно сняться йому парламентські трудові будні.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.