Нове на сайті:
Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

І погрожує, що вимагатиме звільнення «тернопільського табачника».

 До голови Тернопільського осередку Молодіжного націоналістичного конгресу звернувся начальник управління освіти і науки ОДА Іван Запорожан із проханням допомогти в організації обласного відбору  гри «Зарніца».

ЗгЗгідно наказу № 252/157/32 «Про проведення всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця» міністр-українофоб ДДмитро Табачник робить спробу реанімації форм та методів радянського виховання молодого покоління. Окрім цього, даний ддокумент не узгоджується з жодним нормативним актом  в галузі освіти, адже усі центральні та регіональні програми передбачають вивиховання молодої людини на засадах української традиції. Зокрема, обласною програмою національно-патріотичного виховання ммолоді передбачено проведення аналогічної гри «Джура» та подібної – «Гурби-Антонівці».

У У нашій області проведення гри заплановано на середину червня, управлінням освіти і науки облдержадміністрації ведеться на      а   диво активна підготовка.

ННезважаючи на досвід виховної праці з школярами в системі патріотичної козацької гри «Джура», українських педагогів повертають ні  тридцять років назад, адже «Зарніца» востаннє проводилася ще у часи так званого «брежнєвського застою».

ММолодіжні громадські організації області обурені ідеєю міністра Табачника відновити у школах радянську комуністичну військовоо-п-польову гру «Зарніца». Особливо цинічними є спроби залучати до її проведення патріотичні організації Тернопільщини.

ССаме під відкритим листом такого змісту підписалися представники Молодіжного націоналістичного конгресу, Тризубу, Спілки ууккраїнської молоді в Україні, Оберегів, Патріоту України, Соколу, Пласту, Молодої Просвіти та Молодого Народного Руху.

«Ми не будемо шанувати тих, хто під червоним окупаційним прапором убивав та мордував українців, і будемо вживати всіх можливих заходів для недопущення бомбування нашої молоді» - заявив голова МНК Віталій Вовк.

ККрім того, «Нам відомо, що профільна комісія Тернопільської обласної ради з питань освіти уже прийняла рішення щодо заборони ппроведення «Зарніци» в нашому краю, - наголосив Микола Бігус. – Тому ми вимагаємо в управління освіти припинити будь-які кроки з підготовки до цього комуно-більшовицького молодіжного шабашу. В іншому випадку, ми добиватимемось відставки Івана З   аорожана та його команди».

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.