Нове на сайті:
У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тернопільські студенти виконують свої обіцянки і продовжують перевірку університетів Тернополя. Так, у рамках проекту «Студент змін», молоді активісти направили запити на «Доступ до публічної інформації» у ТНТУ.

Найбільш чесним із усіх великих вузів Тернополя виявився Технічний університет. Це єдиний вуз, який надав відповідь вчасно та детально. І так, оплата за комунальні послуги у гуртожитку №1становить 100 грн. 92 коп.(з них іде на опалення – 24.90 грн., гаряче водопостачання – 33, 41 грн., електроенергія – 16, 74 грн., газ – 1,33 грн., вивіз сміття – 2, 59 грн.). Виявляється, що оплата комунальних послуг у гуртожитках є різною – і у гуртожитку №2 вона складає 77, 80 грн. у місяць, а у №3 – 77, 25 грн.

Щодо входу у гуртожиток, то студенти входять вільно до 24.00, а опісля – аж до 6ї ранку лише згідно запису у спеціальному журналі. Тому активісти з депутатом оформили звернення, щоб студентам надати можливість цілодобово входити і виходити з гуртожитків. Відповіді на запити не були надані.

Активісти написали, що хочуть направляти звернення у прокуратуру. Проте незабаром координатору проекту пролунав телефонний дзвінок: «Відповіді надані і знаходяться в міській раді, навіщо ви реєструєте чергове депутатське звернення?». Дійсно відповіді на протязі години знайшлися, але чомусь їх три дні працівники міської ради не бачили.

Активісти вибороли першу перемогу! Щодо запитів, чи примусово виселяли студентів з гуртожитків під час Євро-2012, керівництво вузу відповіли, що нікого не виселяли.

А от перемога криється у тому, що відтепер студентам забезпечив цілодобовий безперешкодний доступ студентів до гуртожитків. Керівництво ТНТУ зазначило, що привело свої внутрішні нормативно-правові акти у відповідність до чинного законодавства. Також розробило проект договору про проживання в гуртожитках на 2012/2013 рр. та вніс зміни до Правил внутрішнього розпорядку.

- Заборона входу студентам до гуртожитків після 24.00 – це успадковане обмеження від Радянського Союзу, – вважає координатор проекту Віктор Козелко, – сьогодні на вулиці ХХІ століття, ми крокуємо в Європу, а тут студенти не можуть на власний розсуд проводити дозвілля.

З офіційними документами можна ознайомитися на публічній сторінці.

«Погляд»


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.