Нове на сайті:
«Тернопільелектротранс» вбивають нові урядові тарифи на електроенергію для бізнесу Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Планова ревізія, проведена фахівцями Держфінінспекції в Тернопільській області у Петриківському обласному комунальному дитячому будинку-інтернаті, виявила фінансові порушення, що призвели до втрат більше 108 тис. грн.

Найбільше порушення стосується оплати робіт, виконаних підрядниками – приватними підприємцями. Вони, зокрема, будучи платниками єдиного податку, на порушення п.4.2.1.2 Державних будівельних норм, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 27 серпня 2000 року № 174 (зі змінами), у розрахунки загальновиробничих витрат включили 32 відсотки нарахувань на заробітну плату для сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України. Таким чином вартість виконаних робіт була завищена на 90 тис. грн, а будинком-інтернатом незаконно оплачена.

Керівництво будинку-інтернату також допустило порушення пункту 14 додатку 2 до рішення Тернопільської обласної ради від 27 квітня 2007 року № 177 «Про методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області», яким передбачено перерахування до бюджету необхідної частки (50 відсотків) власних надходжень, отриманих від плати за оренду нерухомого майна. У зв’язку з цим обласний бюджет недоотримав 11,5 тис. грн.

Серед інших порушень, що призвели до втрат, виявлено недоплату одному з педагогічних працівників надбавки за вислугу років на суму 6,5 тис. грн.

На фоні вищенаведених фактів майже непомітним виглядає понаднормове списання більше 8 кг сметани на суму 178 грн, що є порушенням  правильності застосування «Натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства соціальної політики», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 324 (із змінами).

Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень. На сьогодні майже 80 тис. грн втрат відшкодовано, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.