Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Сьогодні на сесії міської ради депутатити  направили звернення до президента щодо закону про «мовне питання». Питання поставили першим на розгляд. У тексті звернення лунали питання про посягання на українську мову і вимагали від голови ВРУ не підписувати цей закон, а також від президента, як гаранта конституції, застосувати право вето.
Представник Партії Регіонів Петро Гоч запевнив, що мовний закон повинен бути заветований і він буде голосувати за це звернення.

 

                                                                                                                                                                         Президенту України В.Ф.Януковичу

                                                                                                                                                           Голові Верховної Ради України В.М.Литвину

                                                                                                    ЗВЕРНЕННЯ

Третього липня Верховна Рада України у безпрецедентно незаконний спосіб прийняла Закон України «Про засади державної мовної політики», чим посягнула на душу народу і один з основних гарантів незалежності держави – мову.

Щоб знищити українців в Україні, треба знищити їхню мову. Звертаємося до Президента України з вимогою не підписувати прийнятий Верховною Радою України українофобський закон як такий, що руйнує основи української державності.

Такі дії Верховної Ради України ми розцінюємо як посягання на Конституцію України, яка офіційно закріплює статус української мови як єдиної державної. При голосуванні закону цинічно знехтувано норми Закону України «Про регламент Верховної Ради України».

Тому, вболіваючи за материнську мову, висловлюємо волю, настрої та патріотичні почуття громади нашого міста і вимагаємо:

1.Від голови Верховної Ради України – не підписувати прийнятий з порушенням Закону України «Про регламент Верховної Ради України» закон «Про засади державної мовної політики».

2.Від Президента України як гаранта Конституції України – застосовувати право вето на антиконституційний та антидержавний закон.

Прийнято 6 липня 2012 року на двадцять другій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.