Нове на сайті:
Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал Четвертий рік війни. А на Тернопільщині продовжуються цинічні витрати бюджету громад І це тільки в одній невеликій громаді на Тернопільщині виявлено порушень на понад 69 млн грн Сім родин захисників з Тернополя отримають кошти від міста на власну справу Офіційний тижневий звіт голови Тернополя: 7 проєктів для ветеранського бізнесу та Алея Надії (28.03-04.04.2025) Нова партія квадрокоптерів від Тернополя для полку імені князя Святослава Хороброго: Сергій Надал У Тернополі заочно засуджено колаборанта, який знущався з українців у тимчасово окупованій Чаплинці

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На сайті Інтернет-видання «Про все» розміщено повідомлення під назвою: «У прокуратурі «приколювались» над Кайдою і його неповноцінними депутатами» з подальшим розміщенням інформації щодо проведення двох семінарських занять. Проте, при проведенні обох семінарів висловлювання про діяльність голови Тернопільської обласної ради та депутатів Тернопільської обласної, як це зазначено у заголовку повідомлення, не звучали.

Нагадаємо, 26.07.2012 року відділом захисту прав і свобод громадян та інтересів держави проведено навчально-методичний семінар щодо особливостей застосування органами прокуратури законодавства під час виборчого процесу.

Цього ж дня старшим прокурором прокуратури області з питань забезпечення доступу до публічної інформації проведено навчально-методичний семінар щодо основних засад організації роботи з питань забезпечення доступу до публічної інформації в органах прокуратури.

На обох семінарах міськрайпрокурори, їх заступники та прокурори, відповідальні за вказані напрямки роботи, обговорили проблемні питання, які виникають на вищезазначених напрямках роботи, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

 
 
 
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.