Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Днями, шукаючи інформацію про те, як правильно звучить посада депутата Тернопільської міськради від ВО “Свобода” Івана Сороколіта, зайшли на сайт мерії, де, сподівалися, мала б бути в першу чергу достовірна інформація про депутатський корпус. На жаль.

Те що ми побачили — нас в принципі не здивувало (дивіться фото, хоча вже давно Іван Сороколіт є директором комунального підприємства "Тернопіль Інтеравіа").

Адже ми неодноразово писали, що в окремих чиновницьких кабінетах міськради працівники займаються всім чим завгодно, але не виконанням своїх безпосередніх обовязків.

Ну правильно, а для чого тим же працівникам прес-служби слідкувати за своєчасним оновленням інформації на офіційному порталі. Вони краще в соцмережах позависають в робочий час. Зарплатню за це вони ж з наших податків отримують вчасно і без затримок.

Хтось запитає — а куди ж дивиться їхнє начальство? Так і хочеться відповісти — в чарку! Але то, певно, буде не обєктивно. Свободівці ж бо декларують повсюдно, що вони за здорову націю...

Тернопільський тиждень

Коментарі  

 
+1 #3 ред.ТТ 04.09.2012 19:29
І при чому тут особиста неприязнь. В прес-службі такі ж чиновники як і інші, яким зарплату платять з нащих з вами кишень, пора це зрозуміти, а не керуватися критеріями - ой, та вони мої знайомі, такі прикольні і веселі, а якісь тетешники до них бідак вічно чіпаються. От коли ти, журналіст, влетиш на судовий позов, приміром, бо взявши інформацію з сайту, написав неправду по суті, тоді побачимо, кому претензії ставитимеш? Без образ... І до слова, якраз до Надала нормально ставимося, бо чудово розуміємо, що все він знати не може, тому й вказуємо на деякі речі. і ці речі, як це не високопарно прозвучить. таки міняється. Навіть якщо після наших публікацій він і втик дає підлеглим (а що дає, ще й яких, знаємо напевне:))))
 
 
+1 #2 ред.ТТ 04.09.2012 19:28
до журналіста - одна місцева дівчина, прийшовши працювати в обласну газету, якось написала статтю, в який використала офіційні дані саме по одному з чиновників мерії, яку взяла саме з сайту міськради. В середу, в день виходу газети, той чиновник подзвонив з претензіями і піною біля рота до власника газети, а той наїхав на працівницю, був скандал, дівчисько плакало і доказувала, що вона звикла довіряти сайтам офіційним. Ні фіга. В результаті вона звільнилася. Треба ще якісь пояснення?
 
 
-2 #1 журналіст 04.09.2012 19:04
коллєги, у вас ніби і обєктивне зауваження але від єхидства і жовчі вас аж розпирає... огидно читати...
списую на те, що у вас якийсь особистіний конфлікт з Надалом і компанією
бо інакше - вас важко зрозуміти
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.