Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

В перший же день роботи новообраного українського парламенту  представники партії Свобода болгаркою розпилили паркан, який огороджує Верховну Раду.

Розрізав паркан брат голови "Свободи" Олега Тягнибока - Андрій, обраний на окрузі № 125.

"Свободівці стверджують: Верховна Рада є найвищим представницьким органом українського народу, відтак народ має право доступу до нього", - сказано в повідмленні прес-служби партії.

Представники партії Свобода болгаркою розпилили паркан, який огороджує Верховну Раду.

Розрізав паркан брат голови "Свободи" Олега Тягнибока - Андрій, обраний на окрузі № 125.

"Свободівці стверджують: Верховна Рада є найвищим представницьким органом українського народу, відтак народ має право доступу до нього", - сказано в повідмленні прес-служби партії.

Комендатура ВР зачинила 1 та 2 під'їзд до ради зсередини.

Згодом представники ВО "Свобода" виламали зсередини двері у 2 під'їзді Верховної ради.   

Про це повідомляє кореспондент "Української правди".

Свій вчинок вони мотивували тим, що комендатура зачинила ці двері, в той час як вони пиляли паркан, тож народні депутати не могли потрапити на засідання ВР.

Під час інциденту відбувалася штовханина між депутатами та охоронцями парламенту, які намагалися зачинити поламані двері.

Учасники інциденту також знесли рамку металошукача на вході.

          

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.