Нове на сайті:
Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Сьогодні офіційно розпочався виборчий процес на окрузі №27 у Тернополі, повідомив голова територіальної виборчої комісії Іван Чорнозуб.

Самі ж вибори депутата до міської ради в цьому окрузі відбудуться у неділю, 3 лютого 2013 року.

Отож, можна очікувати, що вже невдовзі почтові ящики та підїзди багатоповерхівок на БАМі в Тернополі, де знаходиться округ №27, знову будуть завалені рекламою-непотребом і обіцянками тих, хто захоче стати депутатом міськради.

Нагадаємо, на останніх виборах у цьому окрузі впевнено переміг “свободівець” Михайло Головко. Але після того, як Головко став депутатом Верховної Ради, його місце у міській раді стало вакантним. Про те, хто зможе взяти участь в цих довибоах, ми прогнозували в неодній публікації, зокрема і в статті Про дочасні вибори в Тернополі все частіше говорять не тільки в кулуарах міської ради. Але чи вигідні вони Надалу?

 

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.