Нове на сайті:
У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено губернатора Нижньогородської області рф Завдяки міському голові Тернополя Сергію Надалу волонтерський центр Бункер С відновив роботу Фейкові звинувачення у закупівлі генераторів: міськрада вимагає оприлюднення матеріалів У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності У Львові та Івано-Франківську подачі тепла не буде Тернопіль для ЗСУ: новий позашляховик для 35-го стрілецького батальйону Тернопіль для ЗСУ: 50 FPV-дронів отримали бійці 35-го батальйону

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Затверджено план-графік перевірок засобів масової інформації на І квартал цього року, куди увійшли 9 засобів масової інформації зі Львівщини та Києва.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 77 Податкового кодексу України до плану- графіку перевірок відбираються лише ті ЗМІ, які як суб'єкти господарювання мають ризики щодо ухилення від оподаткування.

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.