Нове на сайті:
Чиновники міської ради спричинили збитки "Укрзалізниці" Відомий тернополянин про правові та моральні аспекти участі окремих спортсменів у змаганнях в Росії Віктор Мацикур: "Щось Міністр готує не те в гуманітарному "монстрі"... Головні плани влади міста Тернополя на наступний рік Водія, що вчинив ДТП із смертельними наслідками, засуджено до 5 років позбавлення волі На Тернопільщині сотні правоохоронців та депутатів і чиновників оштрафували за корупційні діяння Сергій Надал: "Свобода і Гідність робить з нас націю" Що таке апостиль і як його отримати В Тернополі будуть веселитися і демонструвати себе, щоб допомогти хворим дітям «Вероніка» – найрозумніше ім’я Тернопільської області та інші результати діджитал-олімпіади «На Урок» У місцевого "винахідника" злочинний бізнес не пішов Влада Тернополя може не закупити дестяки автобусів через зростання курсу долару Центральне відділення "Укрпошти" в Тернополі має нову адресу Контрафактний алкоголь в Тернополі вилучили ще до приїзду Зеленського У Тернополі стартував «Місяць жіночого здоров’я»

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

1 квітня на 62-му році пішов з життя засновник і Голова Політичного об’єднання «Рідна Вітчизна», Всеукраїнського благодійного фонду «Україна – Свята Родина», Генеральний директор НК «КНГ», президент гандбольного клубу «Динамо – Полтава» Іван Матієшин.

 Життєва дорога Івана Матієшина була непростою і багатогранною. Доля розпорядилася так, що в часи сталінських репресій його батьки ще дітьми разом із сім’ями опинилися на крайній Півночі, в Архангельській області. Саме там 21 травня 1951 року народився Іван Семенович.

У 1961 році, під час «відлиги» сім’я повернулася на Батьківщину, до рідного села Пилатківці, що на Тернопільщині. Там Іван Матієшин пішов до четвертого класу восьмирічки (перші три роки навчався в Пасьві), після закінчення якої вступив до Дрогобицького нафтового технікуму. Обрав спеціальність мужніх – буровика нафтових і газових свердловин, а після закінчення навчання за направленням поїхав працювати до Тюменської області. Відтак, заочно закінчивши Івано-Франківський інститут нафти і газу, отримав диплом гірничого інженера. Міг за розподілом отримати роботу в науково-дослідному інституті, але перевагу віддав конкретній праці у нелегких природно-кліматичних умовах Півночі.

Починав її помічником бурильника. Був майстром, заступником керівника виробничо-технічного відділу, керівником регіональної інженерно-технічної служби. Остання посада за колишнього Радянського Союзу – заступник генерального директора державного об’єднання з видобутку нафти й газу «Урайнафтогаз».

Після розпаду СРСР, використовуючи свій багатий досвід, Матієшин почав займатися приватним бізнесом. У 1998 році створив сервісне підприємство – «Нафтову компанію КНГ». «НК КНГ» було визнано одним з найкращих підприємств 2010-2011 років у нафтогазовому секторі Російської Федерації.

На момент заснування в ній налічувалося 100 робітників, а вже в 2008-му на підприємстві було близько двох тисяч працюючих. Майже 80 відсотків з них – українці, які працюють вахтовим методом. Таким чином громадянин України Матієшин підтримував земляків, давав їм шанс на гідне життя, аби могли матеріально забезпечувати родини.

Протягом останніх років Іван Матієшин активно інвестував в економіку України, створюючи нові робочі місця в Полтавській, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській та інших областях (аграрний сектор, промислові та туристичні підприємства).

За роки роботи нагороджений багатьма дипломами та відзнаками. Серед них: медаль «За освоєння надр Тюменської області», Золота відзнака Українського союзу промисловців і підприємців, Національна премія престижу «Особистість року» (2009 р.)

"Погляд"

    іван матієшин, політик, тернопіль, помер, тернопільський тиждень    

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Останні публікації

Нас відвідали

Карта сайту

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.

Яндекс.Метрика