Нове на сайті:
Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Складається враження, що в Тернопільській міськраді керує …ВО "Свобода"

А як інакше зрозуміти той факт, що на офіційному сайті обласної організації цієї партії www.ternopil.svoboda.org.ua 5 липня розмістили черговий «шедевр палкої журналістики», статтю, яка, очевидно, покликана вкотре довести до відома громадськості, що мерія у своїй роботі відкрита і публічна.

Але чому про роботу Тернопільської міської ради, яку обирала громада Тернополя, звітує прес-служба ВО «Свобода» (принаймні, текст публікації підписаний саме цим органом), незрозуміло. Невже у чинному складі міської ради не вистачає працівників, що доводиться залучати однопартійців. Чи в середовищі самих свободівців вже розмилися межі того, де є робота органу місцевого самоврядування, а де діяльність партійної організації?  Питань багато, а от відповідей, як завжди, катма.

Нижче наводимо «роз’яснювальну лекцію» про роботу Тернопільської мерії, яка нагадаємо, чомусь вийшла з-під пера прес-служби ВО «Свобода»

«Тернопільська міська рада відкрита і публічна для ЗМІ та громадськости

Про так звану "цензуру" у Тернопільських ЗМІ не може бути навіть мови, оскільки об'єктивність і незалежність засобів масової інформації залежить від самих журналістів, редакцій, дирекцій телеканалів. У Тернопільських ЗМІ часто з'являються критичні матеріали про владу, статті, що акцентують увагу на проблемних питаннях та стимулюють їх швидше розв'язання. Цензура передбачає обмеження на порушення певних тем, коригування змісту публікацій. Цього у Тернополі немає і не було за 20 років Незалежности.

Проте, у процесі співпраці журналістів із керівниками структурних підрозділів міськради досить часто виникають неточності, що створюють непорозуміння. Керівники структурних підрозділів є вузькими спеціалістами у своїх галузях, тому вони часто потребують допомоги в підготовці публічних виступів і корегуванні професійної мови, переобтяженої професійною термінологією, яка є незрозумілою пересічному читачеві та журналістам. Через це інформація в ЗМІ часто трактується недостовірно, викривлено. Не завжди чиновники міської ради через свою зайнятість можуть спілкуватися з журналістами віч-на-віч, аби доступно пояснити суть тих чи інших рішень, зміст офіційної інформації. Для цього існує відділ зв'язків із громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради, який несе відповідальність за зміст офіційної інформації, оприлюднюваної у ЗМІ.

На відділ зв'язків із громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради поклали обов'язок погоджувати тексти матеріалів публікацій чи публічних виступів виключно структурних підрозділів міської ради, а не журналістів. Такий механізм співпраці допоможе виключити можливість спотворення інформації через нерозуміння та уникнути фактологічних помилок на шпальтах газет, у теле- чи радіоефірах. Адже ЗМІ мають доносити до читача об'єктивну, збалансовану та точну інформацію.

Варто зазначити, що відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради повинен забезпечити достовірне висвітлення інформації про роботу міської ради та вживати заходів щодо оперативного реагування на інформацію про діяльність міської ради, міського голови, виконавчого комітету міської ради, якщо вона не відповідає дійсності або її подано з неточностями.

Прес-служба ВО "Свобода"

 

Коментарі  

 
+1 #6 СПОСТЕРІГАЧ 08.07.2011 10:56
є неприпустимим вказувати журналістам що писати!!!
своїми діями Свобода тільки настроює четверту владу проти себе...
 
 
+3 #5 журналіст 06.07.2011 12:37
та про що говорити, подивіться на сайт міськради - там наповнення майже немає, таке враження що всі відділи і управління не працюють, в пресслужбі сидять дармоїди, а нам що робити, де брати інформацію??????
 
 
+5 #4 сергій 06.07.2011 08:52
рівень тої прес-служби нище плінтуса
 
 
+7 #3 Умка 05.07.2011 23:06
дивилася, дійсно на сайті свободи ця інфа висить, дякуємо що підмітили і прокемонтували посвоєму, ми собі використаємо. ми ж б однодумці:)?
 
 
+10 #2 анти 05.07.2011 21:35
Катерина Калуш сама нічого ніколи не робила. тому і зараз за неї відбріхуються київські свободівці
 
 
+10 #1 Опозиціонер 05.07.2011 18:48
Прес-служба свободи пише про те, що цензури в міській раді нема...
Якщо пані Калуш боїться, що "професіоналізм" свободівської команди буде видний всьому місту, якщо матеріали не проходитимоуть її досвічені руки - то нехай так буде. Але журналісти мають право спілкуватись зі всіма кервниками міста і приховати те що вони будуть говорити про Надал і його команду не вдасться!!!
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.