Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тернопільські депутати, які мали сутичку із міліцією в День Перемоги, вимагають позбавити фінансування місцеві правоохоронні органи. Про це йшлося на останньому засіданні сесії міської ради. Як відомо, тернопільські Народні депутати-«свободівці», спільно зі своїми місцевими однопартійцями, намагались перешкодити колоні представників Комуністичної партії, у складі якої було багато ветеранів, відзначити 9 травня.

Ситуацію, що склалась, спробував проаналізувати журналіст Ділової газети ВЗГЛЯД Андрій Рєзчиков. Як пише Рєзчиков, на думку експертів, своїми теперішніми діями, спрямованими проти місцевих правоохоронних органів, міська рада підбурює містян до непокори законам країни, оскільки більшу частину бюджету та накази міліція отримує з Києва.

У понеділок депутати міської ради Тернополя вимагали «розірвати договори з правоохоронними органами про оренду муніципального майна, а фінансування міліції спрямувати на інші цілі», тобто фактично розпустити міську міліцію. Більшість у міській раді належить до об’єднання «Свобода».

Причину такого ставлення до міліції націоналісти не приховують. У День Перемоги під час акції ветеранів та прихильників лівих сил правоохоронні органи надали їм можливість покласти квіти і провести мітинг біля Вічного вогню. Заради цього міліція вступила у сутичку з націоналістами, серед яких були депутати «Свободи».

Мер Тернополя Сергій Надал закликав не поспішати з прийняттям настільки радикальних заходів, але пообіцяв, що відповідні комісії міської ради займуться підготовкою документів про розірвання договорів оренди приміщень. За його словами, «депутати звернулись у УМВС та Генпрокуратуру з вимогою примусити керівників обласних відомств прийти 6 червня на сесію із звітом».

Директор київського Інституту політичного аналізу та міжнародних досліджень Сергій Толстов пояснив, що міліція в Україні фінансується з місцевих бюджетів, так само, як і школи, «але з суттєвими державними субвенціями».

«В принципі, у депутатів немає можливості усунути міліцію, оскільки є державне законодавство про міліцію. Обласні міліцейські начальники призначаються з Києва. Міліція співробітничає з місцевою владою і відповідає перед ними, але в оперативному підпорядкуванні знаходиться у центральної влади», – пояснив Толстов газеті ВЗГЛЯД.

Дії депутатів експерт оцінив як демарш, який «до результатів не призведе». «Як і багато інших демаршів, рішення місцевих рад, у яких домінують радикальні кола, більше мають характер політичної демонстрації. Але їхня характерна особливість полягає в тому, що, по суті, вони не визнають державних правових нормативів країни, як і в цьому випадку. Створити політико-правовий вакуум – це єдине, що вони роблять. Підбурюють населення не визнавати закони та повноваження центру», – пояснив політолог.

Нагадаємо, що сутичка між міліцією та депутатами відбулась 9 травня в тернопільському парку Слави.

        

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.