Нове на сайті:
Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Сьогодні, після того як зо два десятки тягнибоківців постояли біля міськради Тернополя з плакатами і послухали своїх місцевих лідерів Володимира Стаюру та Романа Навроцького, які звично  «просвіщали» своїх побратимів про "беззаконня на Тернопіллі, яке є наслідком дій керівництва області й обласних очільників силових структур..» і так далі, прес-служба партії оприлюднила на офіційному сайті та розіслала в ЗМІ відповідний текст, в якому не просто продемонструвала свою безграмотність, а й елементарне незнання Тернополя.

Можливо, для когось це і незначимий факт, але ТТ такі речі підмічає, бо для нас це є ще одним показовим прикладом нашої правоти, що більшість з представників цієї політисили здатні тільки на пустопорожні балачки і махання прапорами. І це турбує, бо ВО «Свобода» намагається здобувати довіру електорату, апелюючи насамперед до національних цінностей, патріотизму, історії тощо.

Вкотре пишучи про вже всім набридлі події 9 травня у Тернополі, свободівці зазначили, видаючи це за слова керівника обласної організації Стаюри: «Події 9 травня в парку Слави у Тернополі остаточно зірвали маску з українофобів. Свободівці не зійдуть із обраної дороги, нас ніхто не залякає. Ми – на правильному шляху, тому перемога буде за нами!»

Ну немає в Тернополі парку Слави.

НЕМАЄ!!! Ще в 1991 році перший депутатський склад міськради часів Незалежності перейменував совдепівську назву цього парку в – «Старий Парк ».

Ну такі речі великі «патріоти» мали б знати?

Ще можна зрозуміти, якби так оговорювалися місцеві «вожді» десь на мітингу в ораторському запалі. Але офіційні тексти від партій пишуться, перевіряються, узгоджуються. Ну хіба складно заглянути хоча б у ту ж Вікіпедію? Щоб не подавати невірну інформацію своїм однопартійцям і читачам. Називаючи одне із знакових місць у Тернополі радянською назвою.  І це робить партія, яка роками піариться на тому, які вони "великі борці" з усім ""совдепівським у Тернополі та області. І називає усіх хто не з ними "українофобами", а самі популяризують радянську назву Старого Парку...

"Тернопільський тиждень"

Так про Парк Слави пише Вікіпедія...

    alt    

... а так офіційний сайт "найпатріотичнішої" партії

alt

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.