Нове на сайті:
Від початку року 2286 військовослужбовців громади отримали від міської ради допомогу на спорядження: Сергій Надал Власники житла, пошкодженого внаслідок ракетної та БПЛА-атаки 6 червня, отримають одноразову грошову допомогу Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 62 тернополян, квартири яких постраждали від ракетної атаки, отримають грошову допомогу від міської ради. Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль»

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Нагадаємо,ще місяць тому КП «Тернопільелектротранс» за рішенням виконкому отримало дозвіл на здійснення капітальних витрат у сумі 600 тисяч гривень. Левова частка цієї суми – 500 тисяч буде спрямована на ремонт тролейбусів, вузлів та агрегатів. Ще 100 тисяч спрямували на ремонт причалу «Дальній».
Через аварійний стан його не експлуатували багато років, що створювало незручності для відпочиваючих, які теплоходом добиралися на пляж. Цьогоріч причал «Дальній» відремонтують, заявляли в міськраді. У планах комунального підприємства «Тернопільелектротранс», на балансі якого знаходиться об’єкт, забетонувати спуск, зробити сходи, поручні та огородити причал.

І от сьогодні прокуратура повідомила, що з метою забезпечення безпечних для життя і здоров’я громадян умов відпочинку та дозвілля, прокуратура зобов’язала комунальне підприємство«Тернопільелектротранс» припинити експлуатацію двох причалів на водосховищі «Тернопільський став» до усунення виявлених порушень у сфері безпеки судноплавства та порядку експлуатації гідротехнічних споруд

З’ясовано, що КП «Тернопільелектротранс» до сьогодні не отримало Свідоцтв про придатність до експлуатації двох гідротехнічних споруд – причалу бази-стоянки в парку імені Т.Шевченка «Центр» та тимчасового причалу «Дальній пляж», які призначені для обслуговування пасажирських теплоходів.

Окрім того, тимчасовий причал «Дальній пляж» потребує реконструкції.

У зв’язку з цим, державним підприємством «Регістр судноплавства України», яке здійснює технічний нагляд за станом гідротехнічних споруд, доведено до виконання «Тернопільелектротрансу» ряд письмових вимог щодо проведення ремонтних робіт причалу. Проте, на даний час вони залишаються не виконаними.  

З метою усунення виявлених порушень, Тернопільською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері директору КП «Тернопільелектротранс» внесено подання.

Прокуратура також вимагає тимчасово припинити експлуатацію гідротехнічних споруд до усунення виявлених порушень законодавства з метою забезпечення безпечних умов відпочинку та дозвілля.

      

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.