Нове на сайті:
На Тернопільщині продовжують вирубати ліси ті, що їх охороняють Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Документ свідчить, що “ястрибки” з Ягільниці займались мародерством у селах Шульганівка та Стара Ягільниця

Докладная записка секретаря Белобожницкого райкома КП(б)У тов. Герасименка.

Довожу до Вашего сведения о том, что 5/ІІІ-45 года бойцы истребительного батальона из Новой Ягольницы Чертковского района производили операцию по селу Шульганивка Чертковского района и Старая Ягольница Белобожницкого района.

При проведении операции бойцы истребительного батальона сожгли – 10 хат, 4 гумна, 5 сараев. В огне сгорело 2 коровы, 2 лошади, 2 свиньи, 2 сеялки, 5 возов, 7 плугов, 6 борон, 2 костюма, -1 молотилка, 2 веялки, 1 весы, 10 одеял, 2 пары обуви.

В большинсгве дворов погорело все оборудование и одежда.

Сгорело 49 центнеров посевного материала.

6/ІІІ-1945 года эти же бойцы Чертковского района приехали в село Старая Ягольница и занялись исключительно мародерством.

 Забрали у 60 крестьянских хозяйств: 6 пар сапог, 22  пары брюк, 1 платок, 7 юбок, 32 метра мануфактури, 8 кафтанов мужских, 29,5 метра полотна крестьянского, 2  пары новьіх женских туфель, 8 пар чулок, 2 полушубка, 12 голов свиней, 5 часов карманных, 7 одеял, 15 костюмов мужских, товара на З пары обуви, 2 платья, 10 рубашек, 85 килограммов зерна, 5 пар ботинок, 1 ручнме часы, 5790 рублем денег, 4 пары упряжи, 19 платков, 7 наволочек, 5 постилок, 7 полотенцев, 20 килограмм сала, 4 лошади, 2 простини, 13 пар подошв, 1 воз, 1 вожжи, 1 фартук, 5 капок, 1,5 метра сукна, 1 чулки, 200 килограмм муки, 2 бритвы, 1 кузнечный мех, 1 блузку, 4 пары белья.

Вышеизложенные мною факты: установленны на основе составленного акта председателем сельского совета Старая Ягольница тов. Ревуцким.

Для уточнення и проверки и разьяснения населенню вышеуказанных фактов райком КП(б)У послал в село группу ответственных работников во главе с райпрокурором, после чего я доложу подробно Вам вторично докладной запиской.

Секретарь Белобожницкого райкома КП(б)У(Герасименко). 8/ІІІ-1945 года.

Золота пектораль

 

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.