Нове на сайті:
Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду Захисники з Тернополя, які повертаються з фронту з пораненнями, отримують 10000 грн на реабілітацію - Сергій Надал Як на Тернопіллі "борються" з розкраданням бюджетних коштів при закупівлях

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Віталій Максимов, який очолював у минулому міліцію Тернопільщини, заявляє про те, що міг купити посаду. Коли він йшов у час приходу Януковича, міг лишитись на посаді за гроші. 

— Дві основні проблеми міліції — заполітизованість і непрофесійність кадрів. Начальники управлінь ледь не кров’ю мають розписатися, що підтримуватимуть владну політсилу, – каже Віталій Максимов, пише  gazeta.ua.

Скільки коштувала його посада, каже, повідомити не може, бо не платив.

- Але коли мене звільнили при Януковичі, пропонували повернутися за 350-400 тисяч доларів. Можна було і посаду губернатора вирішувати. Але я при цій владі працювати не хочу, – говорить Максимов.

Така ситуація вплинула на роботу рядового складу.

— Усі займаються імітацією діяльності, задачі ніхто не ставить. Резонансні злочини — убивство харківського судді, мерів у Криму — не розкриті. Головне — принести керівнику гроші. Рядовий міліціонер не боїться начальника, бо знає, що зможе відкупитися.
Міліціонери розповідають, що їх змушують занижувати показники злочинів. Так влада показує, що вона дієздатна. Хоча цим грішили й за Союзу: крадіжку 100 рублів у заяві виправляли на 10, щоб кримінальну справу не порушувати і показники не псувати. Переконували потерпілих не писати заяву. У моєму Першотравневому райвідділі в Чернівцях був один нерозкритий злочин за рік — це ж нереально.

Коментарі  

 
+8 #1 Все вірно 03.09.2013 10:09
Проблема висвітлена генералом вірно. Ще років 15-20 тому хабарництва таких межах не було. Зараз дойшло до апогею. А непрофесійність видно на кожному кроці. Хамство, безтактність, сухе відношення до людини. Такий відбір і навчання проводять кадрові апарати.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.