Нове на сайті:
На Тернопільщині продовжують вирубати ліси ті, що їх охороняють Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

До них 21березня приєднаються колеги з усіх обласних центрів

Тільки-но повернувся мер Тернополя з відрядження, як за океан поїхав його побратим

10 березня 2011 року о 13:30 год. в приміщення благодійного фонду «Карітас» (вул. Замонастирська, 1) відбудеться навчальний семінар для волонтерів та усіх бажаючих, хто опікується людьми, що не можуть дати собі ради.

На цьому семінарі своїми знаннями ділитиметься лікар-кардіолог.

Семінар проходитиме в рамках реалізації діяльності консультативного центру проекту «Домашня опіка». Тривалість заходу до 45 хвилин.

Координатор проекту Наталія Машник, тел. 098 4937179.

Завершився турнір памяті Юрія Науменка з футзалу

За січень-лютий 2011 рокудо зведеного бюджету мобілізовано 228,2 млн. грн. податків і зборів (обов’язкових платежів), що на 36,6 млн. грн. або на 19,1% більше, ніж за аналогічний період 2010 року. Виконання розрахункової бази до зведеного бюджету становить 106,4%.

До державного бюджету поступило 103,6 млн. грн. платежів, що на 24,5 млн. грн. або на 31,0 % більше показника відповідного періоду минулого року. Прогнозні показники виконано на 101,8 %.

 До загального фонду державного бюджету надійшло 100,7 млн. грн. платежів, що на 27,7 млн. грн. або на 38,0 % більше, ніж січні-лютому 2010 року. Розрахункову базу виконано на 107,1 %.

Доходи місцевих бюджетів, що контролюються податковими органами, у січні-лютому цього року становлять 124,6 млн. грн. і зросли в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 12,0 млн. грн. або на 10,7%. Розпис місцевих рад на січень – лютий виконано на 104,6%.

Наталія Волошинович, начальник відділу економічного аналізу ДПА в області

І знову обіцянки-цяцянки?

Як повідомляє Держкомстат України, середня зарплата по країні в січні цього року скоротилася на 12,6%, порівняно з попереднім місяцем. І на 1 лютого вона склала 2297 грн. Найнижчий рівень середньої заробітної плати за підсумками січня зафіксований у Тернопільській області – скорочення порівняно з груднем на 21,6%, – до 1610 грн., Чернігівській – на 12,7%, до 1703 грн. і Волинській – на 13,7%, до 1722 грн.

Як ми повідомляли раніше, згідно з підсумками щоквартального рейтингу діяльності голів обласних адміністрацій, які проводить тижневик “Коментарі”, голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян посів 23-тє місце. Вперше за історію рейтингу Тернопільщина опустилася на  найнижче серед  західноукраїнських областей місце і на одну сходинку нижче попереднього показника за підсумками 3-го кварталу 2010 року.

Щоправда, варто нагадати, що Валентин Хоптян очолив Тернопільщину наприкінці грудня.

 

Цивільні позови склали понад півмільйона гривень.

Такі кошти навряд чи можливо передбачити в бюджеті Тернополя

Днями всеукраїнський тижневик ”Коментарі” оприлюднив щоквартальний рейтинг діяльності голів обласних адміністрацій. Підводилися підсумки 4-го кварталу 2010 року та підсумки року.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.