Нове на сайті:
Рятувальники та медики Тернополя отримали міжнародну гуманітарну допомогу з міст Згожелець (Польща) та Герліц (Німеччина) Майже п’ять тисяч переселенців отримали картки для оплати проїзду у громадському транспорті Тернополя з однією безкоштовною поїздкою Судитимуть злочинців, які більше року масово збували наркотики на Тернопільщині Відома тернополянка вважає, що депутати Тернопільщини підтримують Московський патріархат У влади міста на Тернопіллі прокурори в судовому порядку вимагають розробити план Гуманітарний центр допомагає пораненим вйськовослужбовцям у лікарнях Тернополя як може Тернополянин долучився до сайту, від якого у мешканців Криму і російських військових паніка У Тернопільській громаді проведено загальноміську толоку, відбувається озеленення міста, ремонтують дороги Відомий тернополянин поділиться нюансами та філософією цікавого ремесла Тернопоялни та переселенці можуть відвідати замки нашого краю До дач поблизу Тернополя курсуватиме громадський транспорт Синдром відкладеного життя (або невроз відкладеного життя) — це звичка жити «потім» Тернополян запрошують активно долучитися до перейменування вулиць У Тернопіль прибули три тролейбуса Skoda, ще один – в дорозі Хто не нестимете відповідальність за несплату боргу під час воєнного стану

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Напередодні початку нового навчального року голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян схвалив перелік заходів щодо впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів краю інформаційно-комунікаційних технологій.

Метою такої ініціативи керівника області є забезпечення рівного доступу учнівської молоді до якісної освіти, її модернізації та інноваційного розвитку, інтеграції до європейського освітнього простору.

Валентин Хоптян доручив управлінню освіти і науки ОДА, райдержадміністраціям, виконкому Тернопільської міськради впроваджувати системний програмно-цільовий підхід до вирішення освітянських проблем, консолідувати зусилля  органів управління освітою всіх рівнів, місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо розв’язання комплексу завдань з поліпшення якості шкільної освіти шляхом використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, створення умов для поетапного переходу до нового рівня освіти на їх основі.

Він також доручив відповідним органам влади, протягом 2011-2015 років, передбачати у місцевих бюджетах кошти на зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів освіти, забезпечення їх сучасними навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійними системами для інтенсифікації навчально-виховного процесу.

Зокрема передбачено забезпечити щорічне оновлення на 25 відсотків наявної в закладах освіти застарілої комп’ютерної техніки.

До 1 листопада 2011 року належить забезпечити під’єднання  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ, І-ІІІ ступенів до всесвітньої мережі Інтернет за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів.

Також Валентин Хоптян дав доручення сприяти організації навчання з використанням дистанційних технологій навчання для отримання повноцінної освіти, соціальної адаптації та реабілітації дітей з особливими потребами та дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні.

На думку голови ТОДА доцільно забезпечити перепідготовку та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з питань ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності

На скандально відомому сайті з'явилися документи і про Президента України. На сайті Wikileaks з'явився документ, який свідчить про те, що Українська православна церква (московського патріархату) визнала своєю помилкою підтримку Віктора Януковича на президентських виборах 2004 року.
Про це в своїй депеші до Держдепартаменту США повідомляв тодішній посол США в Україні Вільям Тейлор. Таку позицію УПЦ (МП) озвучував голова відділу зовнішніх церковних зв'язків архімандрит Кирило. Крім жалю про підтримку Януковича Кирило зазначив, що після 2004 року церква стоїть осторонь від політики. Він також підкреслив незалежність української філії Російської православної церкви.
Крім того, на думку архімандрита Кирила, в 2004 році існував ризик розколу православного руху через зусиль Віктора Ющенка домогтися визнання незалежності українських церков
 

Вуличне мистецтво в Тернополі не всім до вподоби?

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.